اقامت دائم در گرجستان

اقامت دائم در گرجستان
اقامت دائم در گرجستان
میانگین 5 - امتیاز ها 1

شرایط اخذ اقامت دائم در گرجستان

در اینجا شما اطلاعات لازم در مورد چگونگی درخواست و دریافت مجوز اقامت دائم در گرجستان، برای ایرانیان را می خوانید. ما هنگام خرید ملک، اشتغال یا سرمایه گذاری در یک کسب و کار به شما خواهیم گفت چگونه این کار را انجام دهید. این مقاله همچنین در مورد حقوقی که اجازه اقامت در گرجستان به خارجیان را می دهد خواهیم گفت. علاوه بر این شما خواهید آموخت که چگونه بعد از دریافت اجازه اقامت دائم گرجستان، حق شهروندی را در گرجستان دریافت کنید.

شرایط اقامت در گرجستان
شرایط اقامت در گرجستان

با توجه به چشم انداز ادغام گرجستان با اتحادیه اروپا، رشد سریع اقتصادی، روابط نزدیک با بلوک ژئوپلیتیک غربی و تعدادی از عوامل دیگر، گرجستان امروز کشور مقصد بسیاری از مهاجران از کشورهای دیگر جهان است.

چنین مهاجرتی تأثیر قابل توجهی بر توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور، امنیت و ثبات آن دارد. بنابراین، یکی از اولویت های کلیدی مقامات گرجستان، تنظیم فرآیندهای مهاجرت در چارچوب قانون و توسعه سیاست ها و نهادهای مربوطه است.

به منظور از بین بردن مهاجران غیر قابل اعتماد که موجب تحریک سرمایه انسانی و مالی کشور می شود، گرجستان برنامه خود را برای سرمایه گذاران مهاجر ایجاد کرده است. با کمک آن، خارجی ها می توانند به سرعت و به آسانی اجازه اقامت در گرجستان را دریافت کنند، زمانی که یک شرکت فعال افتتاح شود، کار پیدا کنند یا املاک و مستغلات را خریداری کنند.

مطالب مفید پیشنهادی
باتومی "خانه دوم" ایرانیان

مشاوره شخصی و پشتیبانی از مقامات باتجربه و مناسب می تواند برای دریافت مجوز اقامت در گرجستان بسیار مفید باشد.

اقامت در گرجستان از طریق خرید ملک
اقامت در گرجستان از طریق خرید ملک

 

برای چه کسی و تحت چه شرایطی امکان اجازه اقامت دائم در گرجستان صادر می شود؟

با سرمایه گذاری مستقیم، خرید ملک، یافتن شغل یا سرمایه گذاری در یک کسب و کار؟

برای دریافت 100٪ مجوز اقامت دائم در گرجستان و ارمنستان، برای سرمایه گذاری و مهاجرت

با مشاوران متخصص، مجرب و محلی ما تماس بگیرید.

پاسخگوی آنلاین:

تلفن:00995557715557

اقامت دائم در گرجستان آیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@اقامت دائم در گرجستان

اقامت دائم در گرجستانآیدی پاسخگو در واتساپ: 00995557715557اقامت دائم در گرجستان

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

اقامت دائم در گرجستانکانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@اقامت دائم در گرجستان

اقامت گرجستان
اقامت گرجستان

برای دریافت کارت اقامت دائم در گرجستان یک فرد خارجی در گرجستان مجبور است که قابلیت اطمینان خود را ثابت کند. علاوه بر این، شما باید یکی از شرایط زیر را از لحاظ سرمایه گذاری یا اشتغال داشته باشید:

تأیید اشتغال در گرجستان: طبق قوانین گرجستان، اجازه اقامت به افرادی که برای تجارت یا اشتغال در گرجستان وارد می شوند، و نیز فارغ التحصیلان آزاد داده می شود. همانطور که در عمل نشان می دهد، ساده ترین راه برای گرفتن اجازه اقامت و استخدام از طریق همکاری با یک شرکت محلی است. در این مورد، متقاضی خارجی باید به عنوان یک شریک یا کارمند یک شرکت گرجستانی استخدام شود.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط لحظه آخر تفلیس

سرمایه گذاری در یک پروژه تجاری در گرجستان: مجوز اقامت سرمایه گذاری برای یک شهروند خارجی صادر می شود که حداقل 150.000 دلار یا معادل آن به لاری در اقتصاد گرجستان بطور مستقیم سرمایه گذاری کرده است. اجازه اقامت نیز ممکن است به اعضای خانواده سرمایه گذار داده شود که لیست آنها شامل همسر، افراد زیر سن قانونی و / یا افراد مورد کفالت و معلول است.

تأیید مالکیت املاک و مستغلات گرجستان: مجوز اقامت در این مورد به یک فرد (و اعضای خانواده اش که به موجب قانون گرجستان) تحت مالکیت هستند داده می شود، به کلیه مدارک مالکیت املاک و مستغلات (به جز زمین های کشاورزی) با قیمت و ارزش حداقل 35،000 دلار یا مقدار معادل در لاری. یک متقاضی خارجی 18 ساله و بالاتر می تواند از طریق خرید املاک و مستغلات، باز کردن یک کسب و کار یا اشتغال، کارت اقامت خود را درخواست کند (در صورت تأیید کتبی از طرف وکلای قانونی افراد کمتر از 18 سال نیز کارت اقامت صادر می شود).

سلام هموطن من مدیر وبسایت گردشگری سالواتورز هستم. شغل من نویسندگی درزمینه صنعت توریسم و اجرای تور در کشورهای اطراف ایران هستش. شماره موبایل من 09010632120 هست که با واتساپ یا ایمو و از طریق اتصال به اینترنت تماس بگیرین. آیدی تلگرام من salva_tours@ توصیه می کنم که برای اطلاع درباره مسافرت به کانال تلگرام سالواتورز بپیوندید salvatours@

عضویت در کانال تلگرام سالواتورز

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۸

مقاله های مرتبط :

جدیدترین محصولات فروشگاه ما

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *