بلیط ارزان باتومی

بلیط ارزان باتومی و جاذبه های گردشگری باتومی! معماری بسیار زیبای باتومی، ساحل زیبای باتومی در کنار دریای سیاه، موقعیت جغرافیایی خوب واقع شدن در دره های سر سبز و فرهنگ گرجستانی خوب و متفاوت باتومی، باعث این شده است که تا باتومی به عنوان یک مقصد گردشگری خیلی خوب معرفی شود. در این شهر، بهترین غذاخوری ها و رستوران ها با خوشمزه ترین غذا ها و نوشیدنی ها از گردشگران استقبال می کنند. از نظر مکان های اقامتی در تفلیس هیچ گونه محدودیتی برای گردشگران وجود ندارد. هاستل های ارزان اقامت نیز برای کسانی که بودجه ی کافی ندارند مناسب باشد البته هتل های لوکس و ۵ ستاره برای کسانی که با بلیط ارزان باتومی به این شهر آمده اند، در دسترس تر است.

برای خرید بلیط ارزان باتومی با آژانس “سالواتورز” در تهران تماس بگیرید.

بلیط ارزان باتومی را از ما بخواهید.

آیدی تلگرام  پاسخگویی درباره بلیط ارزان باتومی : last_ticket@

تلفن آژانس هواپیمایی سالواتورز در تهران: 86037167

همراه تهران: 09396006909

تلفن باتومی (گیو) : 00995557715557

بلیط یک طرفه به تفلیس

بلیط ارزان باتومی

 • قیمت بلیط رفت و برگشت باتومی
 • پرواز مستقیم تهران به باتومی
 • پرواز تهران تفلیس ماهان
 • بلیط ارزان تفلیس
 • بلیط تفلیس
 • پرواز ماهان به تفلیس
 • خرید بلیط تفلیس

موزه ها، گالری ها، پارک ها، میدان ها و خیابان های بسیار زیبای تفلیس برای گردشگران خیلی جالب و دیدنی است. تفلیس را می توانید با بهترین آثار معماری جدید و قدیم در کنار هم مشاهده کنید. برای خرید بلیط ارزان باتومی هم اکنون از سایت سالواتورز خرید نمایید.

 1. پرواز آتا به باتومی
 2. بلیط رفت و برگشت به باتومی
 3. پرواز تهران باتومی قشم ایر
 4. قیمت بلیط هواپیما از تبریز به باتومی
 5. بلیط هواپیما باتومی
 6. خرید بلیط هواپیما باتومی

 

بلیط هواپیما تهران به تفلیس

بلیط هواپیما تهران به باتومی

بلیط ارزان باتومی : ساحل زیبای کشور گرجستان

تفلیس پایتخت زیبای کشور تفلیس است. این شهر قدیمی و جدید آن، تاریخ طولانی و پیچیده ای را نشان می دهد که دوره های تحت حکومت فارسی و روسی است. معماری متنوع آن شامل کلیسا های Orthodox شرقی، ساختمان های هنرهای معاصر و سازه های مدرن شوروی است. بر سر همه این ها Narikala، یک قلعه قرن چهارم بازسازی شده، و Kartlis Deda، مجسمه ای نمادین “مادر گرجستان” است. با بلیط ارزان گرجستان می توانید به دیدار فرهنگی نزدیک به فرهنگ مردم کشور خودمان بروید و از جاذبه های آن لذت ببرید. سفر خود را باخرید بلیط ارزان باتومی از ما مدیریت نمایید.

 

قیمت تور لحظه آخر گرجستان

قیمت تور لحظه آخر باتومی

بلیط ارزان باتومی : خطوط هواپیمایی

برای داشتن یک پرواز راحت و همچنین بلیط ارزان تفلیس می توانید به ترتیب از خطوط هواپیمایی پیشنهادی استفاده کنید: هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines که در حال حاضر از تهران – مشهد – شیراز – تیریز – اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف دراستانبول به گرجستان پرواز می کند .هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول ترکیه به تفلیس پرواز می کند.

هواپیمایی اطلس جت Atlasjet Airlines که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول ترکیه به گرجستان پرواز می کند .هواپیمایی اوکراینی Ukraine Airlines که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در کی یف اکراین به گرجستان پرواز می کند. هواپیمایی آژین یونان Aegean Airlines که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در آتن یونان به گرجستان پرواز می کند. هواپیمایی آذربایجان آزال Azerbaijan Airlines که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در باکو آذربایجان به گرجستان پرواز می کند . همه روزه به صورت آنلاین می توانید قیمت بلیط تفلیس و بلیط ارزان تفلیس را درسایت ما بیابید.

 

بلیط لحظه آخری گرجستان

بلیط لحظه آخری باتومی

بلیط ارزان باتومی : موزه های باتومی

G. Chitaia موزه آزاد قومی در خط آبشار لگو است که روزانه، بجز دوشنبه، 10: 18 تا 00: 07 باز است. خانه و ساختمان های قدیمی در مناطق مختلف گرجستان با 8000 دستگاه خانگی و نمونه کارخانه های قدیمی در موزه در معرض نمایش قرار گرفته است. همانطور که در جولای 2017 اکثر خانه ها بسته شده و به طور کلی نیاز به تعمیر دارند. شهر قدیم تفلیس، میزان کوچههای باریک و خانههای قدیمی بالکندار و زیباست. قلعه ی باشکوه ناریکالا مشرف به بخش تاریخی شهر قرار دارد. برخی از مترجمان و تور لیدر ها = یک راهنمای خوبی هستند که می توانند شما را به زبان انگلیسی توضیح دهند. بزرگسالان: GEL3 (ژوئیه 2017)؛ دانش آموزان: GEL 1 (ژوئیه 2017)؛ کودکان دبستانی: GEL0.50؛ تور: GEL10. سالواتورز ارائه دهنده بلیط ارزان تفلیس و بهترین گزینه برای قیمت بلیط هواپیما خارجی و فروش بلیط هواپیما خارجی می باشد.

 

بلیط هواپیما به باتومی

بلیط هواپیما به باتومی

بلیط ارزان باتومی 

موزه عکاسی (ساختمان بانک ملی گرجستان) بسیار قدیمی است. سکه هایی که به قرن چهارم پیش از میلاد می رسند. سکه های عتیقه، پول های عربی، سکه هایی از پادشاهان گرجستان Lasha-Girgi، Rusudan، Demetre I، Giorgi III، همچنین سکه های ترکی، فارسی اباز، Thalers اتریش و لهستانی است. موزه هنر در L. Gudiashvilistreet ، به جز دوشنبه 11 -16 همیشه باز است. بزرگسالان: GEL3؛ دانش آموزان: GEL1.5؛ تور: GEL10 هزینه دارد. بهترین راه برای خرید بلیط ارزان باتومی خرید از سایت سالواتورز است.

 

بلیط هواپیما به تفلیس

بلیط هواپیما به باتومی

بلیط ارزان باتومی 

موزه سیمون جانسیا، موزه ملی در خیابان روستاولی تفلیس بجز دوشنبه، 10 -18باز است. این موزه صد ها هزار آثار باستان شناسی و قوم نگاری گرجستان و قفقاز را در اختیار دارد. نمایشگاه دائمی به لحاظ تاریخی به دنبال توسعه فرهنگ مادی گرجستان از دوره عصر برنز تا اوایل قرن بیستم است. ارزشمند ترین نمایشگاه شامل فسیل های Homo Ergaster در Dmanisi است؛ مجموعه Akhalgori در قرن 5 قبل از میلاد که شامل نمونه های منحصر به فرد از جواهرات، ترکیب هخامنشی و الهام بخش محلی؛ مجموعه ای از حدود 80000 سکه، عمدتا از معادن گرجستان؛ سکه های قرون وسطایی و قطعات طلا در اینجا از سایت های مختلف باستان شناسی در تفلیس آورده شده است. قیمت تور و بلیط ارزان باتومی در سایت سالواتورز بخواهید.

 

سفر به زیباییهای باتومی

بلیط ارزان باتومی : آثار باستانی

یک قاشق چای خوری که شامل یکی از ثروتمند ترین مجموعه کتیبه های اورارتنی جهان است. بزرگسالان: GEL 7.50 (آگوست 2017)؛ دانش آموزان: GEL1.5؛ تور: GEL10 است. البته با بلیط ارزان باکو این هزینه ها زیاد به نظر نمی رسد. همچنین چیز ارزشمند دیگر دیدن زنگ ساعت در برج است. که قیمت آن رایگان است. موزه گالاکتیس، موزه شاعر برجسته گرجی، گالکتیس تبیدیز نیز زیبایی های بی شماری دارد که می توانید آن ها را ببینید. جورجیا یک کشور زیبا است که توسط کوه ها، رودخانه ها، دره ها و جنگل ها شکل گرفته است. این کشور شگفت انگیز در وسط منطقه قفقاز قرار دارد و زیبایی طبیعی را برای تکمیل فرهنگ منحصر به فرد خود حفظ کرده است. لیست نرخ بلیط ارزان باتومی و بلیط هواپیما باتومی را در سایت ما جستجو نمایید.

 

بلیط چارتر گرجستان

بلیط چارتر باتومی

بلیط ارزان باتومی : مسیر های پروازی 

برای گرفتن یک بلیط ارزان باتومی مسیر های پروازی که در آن ها بهترین ها برای پرواز از ایران مشخص شده است: باتومی گرجستان – شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی پگاسوس – اطلس جت – ترکیش – اکراینی – آذربایجان – آژین و … با یک توقف به تفلیس با ارزان ترین قیمت پرواز کنید. باتومی گرجستان – شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش و بلاویا بلاروس با یک توقف به باتومی با ارزان ترین قیمت پرواز کنید. کوتائیسی گرجستان – شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی بلاویا بلاروس با یک توقف به کوتائیسی با ارزان ترین قیمت پرواز کنید. برای اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت بلیط ارزان گرجستان از هواپیمایی های ارزان با ما در تماس باشید. برای خرید شما می توانید با استفاده از بلیط ارزان تفلیس و خرید بلیط هواپیما باتومی به بهترین شکل مسافرت کنید.

سالواتورز برگزار کننده تورهای داخلی باتومی

برای اجاره خانه روزانه خانه، آپارتمان و سوئیت، در باتومی با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

 

تلفن باتومی (گیو) : 00995557715557

آیدی تلگرام  پاسخگویی به سوالات : salva_tours@

کانال تلگرام شرکت سالواتورز:  salvatours@

اجاره منزل در تفلیس

اجاره منزل در باتومی

بلیط پروازهای داخلی گرجستان

بلیط تفلیس به باتومی

بلیط هواپیما از مشهد به گرجستان

بلیط هواپیما از اصفهان به گرجستان

بلیط ارزان باتومی

بلیط ارزان تفلیس

بلیط هواپیما تهران به تفلیس

بلیط یک طرفه به تفلیس

بلیط ارزان گرجستان

پرواز مستقیم تهران تفلیس

بلیط چارتر باتومی

بلیط تفلیس به تهران

بلیط چارتر تفلیس

بلیط چارتر گرجستان

بلیط هواپیما به باتومی

بلیط هواپیما به تفلیس

بلیط هواپیما به گرجستان

قیمت تور لحظه آخر گرجستان

بلیط لحظه آخر گرجستان

بلیط تفلیس

بلیط لحظه آخری گرجستان

خرید بلیط تفلیس

بلیط رفت و برگشت تهران تفلیس

بلیط اتوبوس گرجستان

بلیط لحظه آخر تفلیس

بلیط هواپیما گرجستان

بلیط هواپیما تفلیس

بلیط هواپیما باتومی گرجستان

کانال تلگرام بلیط لحظه آخری

کانال تلگرام بلیط گرجستان

بلیط گرجستان تفلیس

بلیط گرجستان

پرواز چارتر گرجستان چیست؟

پرواز کرمان به گرجستان

پرواز به گرجستان

گرجستان بدون ویزا

خرید بلیط تفلیس

بلیط لحظه آخر تفلیس

تور گرجستان لحظه آخری

بلیط گرجستان

بلیط باتومی

بلیط تفلیس

کانال تلگرام بلیط گرجستان

کانال تلگرام بلیط لحظه آخری

بلیط هواپیما باتومی گرجستان

بلیط هواپیما تفلیس

بلیط هواپیما گرجستان

بلیط لحظه آخر تفلیس

بلیط رفت و برگشت تهران تفلیس

خرید بلیط تفلیس

بلیط دو طرفه تهران به تفلیس

خرید بلیط لحظه آخر ارزان قیمت گرجستان

کانال تلگرام بلیط لحظه آخری

کانال تلگرام بلیط گرجستان

بلیط گرجستان تفلیس

تور و بلیط گرجستان

چگونه ارزانترین بلیط لحظه آخری را به مقصد گرجستان رزرو کنیم

بلیط گرجستان

کانال تلگرام بلیط لحظه آخری

کانال تلگرام بلیط گرجستان

بلیط گرجستان تفلیس