بلیط ارزان تفلیس

بلیط ارزان تفلیس

بلیط آف خورده تفلیس

بلیط ارزان تفلیس و جاذبه های گردشگری تفلیس! معماری بسیار زیبای تفلیس، موقعیت جغرافیایی خوب واقع شدن در دره های سر سبز و فرهنگ گرجستانی خوب و متفاوت تفلیس، باعث این شده است که تا تفلیس به عنوان یک مقصد گردشگری خیلی خوب معرفی شود. در این شهر، بهترین غذاخوری ها و رستوران ها با خوشمزه ترین غذا ها و نوشیدنی ها از گردشگران استقبال می کنند. از نظر مکان های اقامتی در تفلیس هیچ گونه محدودیتی برای گردشگران وجود ندارد. هاستل های ارزان اقامت نیز برای کسانی که بودجه ی کافی ندارند مناسب باشد البته هتل های لوکس و ۵ ستاره برای کسانی که با بلیط ارزان تفلیس به این شهر آمده اند، در دسترس تر است.

 

ارزانترین بلیط را از سایت بلیط لحظه آخری سالواتورز تهیه کنید

بلیط ارزان تفلیس
ارزانترین بلیط را از سایت سالواتورز تهیه کنید

برای دیدن قیمت بلیط های لحظه آخر بر روی عکس ⇑ فوق ⇑ کلیک کرده و وارد سایت بلیط های لحظه آخر شوید

توجه فرمایید که قیمت بلیط ها همواره درحال تغییر است

شرکت سالواتورز موتور جستجوی ارزانترین بلیط ها را در سایت خود راه اندازی نموده است.

برای خرید بلیط ارزان تفلیس با آژانس “سالواتورز” در تهران تماس بگیرید.

بلیط ارزان تفلیس را از ما بخواهید.

آیدی تلگرام  پاسخگویی درباره بلیط ارزان تفلیس : last_ticket@

اطلاعات در مورد بلیط گرجستان، بلیط تفلیس و باتومی و سایر شهرها و کشورهای دیگر را از سالواتورز بخواهید.

ارزانترین بلیط را در سایت بلیط لحظه آخری سالواتورز تهیه کنید

بلیط ارزان تفلیس
ارزانترین بلیط را از سایت سالواتورز بخواهید

برای دیدن قیمت بلیط های لحظه آخر وارد سایت بلیط های لحظه آخر شوید.

“برای ورود به سایت بلیط لحظه آخری کلیک کنید”

توجه فرمایید که قیمت بلیط ها همواره درحال تغییر است

شرکت سالواتورز موتور جستجوی ارزانترین بلیط ها را در سایت خود راه اندازی نموده است.

بلیط لحظه آخری

پکیج کامل و جامع سفر و زندگی در گرجستان

برای اولین در ایران، سی دی صوتی آموزش زبان گرجی+نقشه برگ و کاغذی گرجستان+ کتاب آموزش زبان گرجی+ کتاب راهنمای تمام رنگی سفر به گرجستان، توسط شرکت سالواتورز تهیه شد
مناسب برای مسافران و علاقه مندان به زندگی در گرجستان

بلیط ارزان تفلیس

پکیج کامل آموزشی و راهنمای سفر به گرجستان

CD صوتی 6 ساعت آموزش زبان گرجی به فارسی
کتاب مکالمات زبان گرجی
نقشه راههای گرجستان و ارمنستان و آذربایجان
کتاب جیبی تمام رنگی راهنمای کامل سفر به گرجستان
(ارسال با پست رایگان)
قیمت پکیج کامل (با تخفیف): 105.000 تومان

قابل ارسال به تمام شهرهای ایران 

برای تهیه پکیج کامل آموزش زبان گرجی و راهنمای گرجستان، مبلغ 105.000 تومان را به شماره کارت زیر واریز نموده و عکس فیش واریزی را بهمراه آدرس به شماره تلفن 09010632120 پیامک کنید، یا به آیدی تلگرام زیر اعلام نمایید.

(شماره کارت 6393.4610.3665.8686 بنام آقای محمد نجفی)

بلیط ارزان تفلیس

آموزش زبان گرجی

خرید آنلاین پکیج زبان گرجی و راهنمای سفر به گرجستان

همچنین برای خرید آنلاین CD آموزش زبان گرجی و پکیج کامل فوق می توانید از طریق درگاه بانکی زیر اقدام نموده، و پس از واریز وجه، نام گیرنده، آدرس و کد پستی خود را به آیدی تلگرام زیر اطلاع دهید.

آیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@

شماره تلفن پاسخگو: 09010632120

خرید آنلاین (بسته آموزشی زیان گرجی و راهنمای سفر به گرجستان)
[zarinpalpaiddownloads id=”2″]

پاسخگوی آنلاین:

بلیط ارزان تفلیس آیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@بلیط ارزان تفلیس

بلیط ارزان تفلیس آیدی پاسخگو در سروش: salva_tours@بلیط ارزان تفلیس

بلیط ارزان تفلیسآیدی پاسخگو در واتساپ: 00995557715557بلیط ارزان تفلیس

 

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

بلیط ارزان تفلیسکانال سالواتورز در سروش: salvatours@بلیط ارزان تفلیس

بلیط ارزان تفلیسکانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@بلیط ارزان تفلیس

بلیط ارزان تفلیس

کانال سالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@بلیط ارزان تفلیس

تلفن گرجستان 00995557715557

بلیط ارزان تفلیس

بلیط ارزان تفلیس

 • قیمت بلیط رفت و برگشت تفلیس
 • پرواز مستقیم تهران به تفلیس
 • پرواز تهران تفلیس ماهان
 • بلیط ارزان تفلیس
 • بلیط تفلیس
 • پرواز ماهان به تفلیس
 • خرید بلیط تفلیس

بلیط ارزان تفلیس

بلیط ارزان تفلیس

موزه ها، گالری ها، پارک ها، میدان ها و خیابان های بسیار زیبای تفلیس برای گردشگران خیلی جالب و دیدنی است. تفلیس را می توانید با بهترین آثار معماری جدید و قدیم در کنار هم مشاهده کنید. برای خرید بلیط ارزان تفلیس هم اکنون از سایت سالواتورز خرید نمایید.

 1. پرواز آتا به تفلیس
 2. بلیط رفت و برگشت به تفلیس
 3. پرواز تهران تفلیس قشم ایر
 4. قیمت بلیط هواپیما از تبریز به تفلیس
 5. بلیط هواپیما تفلیس
 6. خرید بلیط هواپیما تفلیس

 

بلیط ارزان تفلیس

بلیط هواپیما تهران به تفلیس

بلیط ارزان تفلیس : پایتخت زیبای کشور گرجستان

تفلیس پایتخت زیبای کشور تفلیس است. این شهر قدیمی و جدید آن، تاریخ طولانی و پیچیده ای را نشان می دهد که دوره های تحت حکومت فارسی و روسی است. معماری متنوع آن شامل کلیسا های Orthodox شرقی، ساختمان های هنرهای معاصر و سازه های مدرن شوروی است. بر سر همه این ها Narikala، یک قلعه قرن چهارم بازسازی شده، و Kartlis Deda، مجسمه ای نمادین “مادر گرجستان” است. با بلیط ارزان گرجستان می توانید به دیدار فرهنگی نزدیک به فرهنگ مردم کشور خودمان بروید و از جاذبه های آن لذت ببرید. سفر خود را باخرید بلیط ارزان تفلیس از ما مدیریت نمایید.

 

بلیط ارزان تفلیس : خطوط هواپیمایی

برای داشتن یک پرواز راحت و همچنین بلیط ارزان تفلیس می توانید به ترتیب از خطوط هواپیمایی پیشنهادی استفاده کنید: هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines که در حال حاضر از تهران – مشهد – شیراز – تیریز – اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف دراستانبول به گرجستان پرواز می کند .هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول ترکیه به تفلیس پرواز می کند.

هواپیمایی اطلس جت Atlasjet Airlines که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول ترکیه به گرجستان پرواز می کند .هواپیمایی اوکراینی Ukraine Airlines که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در کی یف اکراین به گرجستان پرواز می کند. هواپیمایی آژین یونان Aegean Airlines که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در آتن یونان به گرجستان پرواز می کند. هواپیمایی آذربایجان آزال Azerbaijan Airlines که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در باکو آذربایجان به گرجستان پرواز می کند . همه روزه به صورت آنلاین می توانید قیمت بلیط تفلیس و بلیط ارزان تفلیس را درسایت ما بیابید.

 

بلیط ارزان تفلیس

بلیط لحظه آخری تفلیس

بلیط ارزان تفلیس : موزه های دیدنی در تفلیس

G. Chitaia موزه آزاد قومی در خط آبشار لگو است که روزانه، بجز دوشنبه، 10: 18 تا 00: 07 باز است. خانه و ساختمان های قدیمی در مناطق مختلف گرجستان با 8000 دستگاه خانگی و نمونه کارخانه های قدیمی در موزه در معرض نمایش قرار گرفته است. همانطور که در جولای 2017 اکثر خانه ها بسته شده و به طور کلی نیاز به تعمیر دارند. شهر قدیم تفلیس، میزان کوچههای باریک و خانههای قدیمی بالکندار و زیباست. قلعه ی باشکوه ناریکالا مشرف به بخش تاریخی شهر قرار دارد. برخی از مترجمان و تور لیدر ها = یک راهنمای خوبی هستند که می توانند شما را به زبان انگلیسی توضیح دهند. بزرگسالان: GEL3 (ژوئیه 2017)؛ دانش آموزان: GEL 1 (ژوئیه 2017)؛ کودکان دبستانی: GEL0.50؛ تور: GEL10. سالواتورز ارائه دهنده بلیط ارزان تفلیس و بهترین گزینه برای قیمت بلیط هواپیما خارجی و فروش بلیط هواپیما خارجی می باشد.

 

بلیط ارزان تفلیس

بلیط هواپیما به تفلیس

بلیط ارزان تفلیس : موزه عکاسی

موزه عکاسی (ساختمان بانک ملی گرجستان) بسیار قدیمی است. سکه هایی که به قرن چهارم پیش از میلاد می رسند. سکه های عتیقه، پول های عربی، سکه هایی از پادشاهان گرجستان Lasha-Girgi، Rusudan، Demetre I، Giorgi III، همچنین سکه های ترکی، فارسی اباز، Thalers اتریش و لهستانی است. موزه هنر در L. Gudiashvilistreet ، به جز دوشنبه 11 -16 همیشه باز است. بزرگسالان: GEL3؛ دانش آموزان: GEL1.5؛ تور: GEL10 هزینه دارد. بهترین راه برای خرید بلیط ارزان تفلیس خرید از سایت سالواتورز است.

 

بلیط ارزان تفلیس

بلیط هواپیما به تفلیس

بلیط ارزان تفلیس : موزه سیمون جانسیا

موزه سیمون جانسیا، موزه ملی در خیابان روستاوالی بجز دوشنبه، 10 -18باز است. این موزه صد ها هزار آثار باستان شناسی و قوم نگاری گرجستان و قفقاز را در اختیار دارد. نمایشگاه دائمی به لحاظ تاریخی به دنبال توسعه فرهنگ مادی گرجستان از دوره عصر برنز تا اوایل قرن بیستم است. ارزشمند ترین نمایشگاه شامل فسیل های Homo Ergaster در Dmanisi است؛ مجموعه Akhalgori در قرن 5 قبل از میلاد که شامل نمونه های منحصر به فرد از جواهرات، ترکیب هخامنشی و الهام بخش محلی؛ مجموعه ای از حدود 80000 سکه، عمدتا از معادن گرجستان؛ سکه های قرون وسطایی و قطعات طلا در اینجا از سایت های مختلف باستان شناسی در تفلیس آورده شده است. قیمت تور و بلیط ارزان تفلیس در سایت سالواتورز بخواهید.

 

بلیط ارزان تفلیس

سفر به زیباییهای تفلیس

بلیط ارزان تفلیس : آثار باستانی

یک قاشق چای خوری که شامل یکی از ثروتمند ترین مجموعه کتیبه های اورارتنی جهان است. بزرگسالان: GEL 7.50 (آگوست 2017)؛ دانش آموزان: GEL1.5؛ تور: GEL10 است. البته با بلیط ارزان باکو این هزینه ها زیاد به نظر نمی رسد. همچنین چیز ارزشمند دیگر دیدن زنگ ساعت در برج است. که قیمت آن رایگان است. موزه گالاکتیس، موزه شاعر برجسته گرجی، گالکتیس تبیدیز نیز زیبایی های بی شماری دارد که می توانید آن ها را ببینید. جورجیا یک کشور زیبا است که توسط کوه ها، رودخانه ها، دره ها و جنگل ها شکل گرفته است. این کشور شگفت انگیز در وسط منطقه قفقاز قرار دارد و زیبایی طبیعی را برای تکمیل فرهنگ منحصر به فرد خود حفظ کرده است. لیست نرخ بلیط ارزان گرجستان و بلیط هواپیما تفلیس را در سایت ما جستجو نمایید.

 

بلیط ارزان تفلیس

بلیط چارتر تفلیس

بلیط ارزان تفلیس : مسیر های پروازی 

برای گرفتن یک بلیط ارزان تفلیسمسیر های پروازی که در آن ها بهترین ها برای پرواز از ایران مشخص شده است: تفلیس گرجستان – شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی پگاسوس – اطلس جت – ترکیش – اکراینی – آذربایجان – آژین و … با یک توقف به تفلیس با ارزان ترین قیمت پرواز کنید. باتومی گرجستان – شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش و بلاویا بلاروس با یک توقف به باتومی با ارزان ترین قیمت پرواز کنید. کوتائیسی گرجستان – شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی بلاویا بلاروس با یک توقف به کوتائیسی با ارزان ترین قیمت پرواز کنید. برای اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت بلیط ارزان گرجستان از هواپیمایی های ارزان با ما در تماس باشید. برای خرید شما می توانید با استفاده از بلیط ارزان تفلیس و خرید بلیط هواپیما تفلیس به بهترین شکل مسافرت کنید.

سالواتورز برگزار کننده تورهای داخلی تفلیس

برای اجاره خانه روزانه خانه، آپارتمان و سوئیت، در تفلیس با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

 

تلفن تفلیس (گیو) : 00995557715557

آیدی تلگرام  پاسخگویی به سوالات : salva_tours@

کانال تلگرام شرکت سالواتورز:  salvatours@

بلیط ارزان تفلیس

اجاره منزل در تفلیس

بلیط پروازهای داخلی گرجستان

بلیط تفلیس به باتومی

بلیط هواپیما از مشهد به گرجستان

بلیط هواپیما از اصفهان به گرجستان

بلیط ارزان باتومی

بلیط ارزان تفلیس

بلیط هواپیما تهران به تفلیس

بلیط یک طرفه به تفلیس

بلیط ارزان گرجستان

پرواز مستقیم تهران تفلیس

بلیط چارتر باتومی

بلیط تفلیس به تهران

بلیط چارتر تفلیس

بلیط چارتر گرجستان

بلیط هواپیما به باتومی

بلیط هواپیما به تفلیس

بلیط هواپیما به گرجستان

قیمت تور لحظه آخر گرجستان

بلیط لحظه آخر گرجستان

بلیط تفلیس

بلیط لحظه آخری گرجستان

خرید بلیط تفلیس

بلیط رفت و برگشت تهران تفلیس

بلیط اتوبوس گرجستان

بلیط لحظه آخر تفلیس

بلیط هواپیما گرجستان

بلیط هواپیما تفلیس

بلیط هواپیما باتومی گرجستان

کانال تلگرام بلیط لحظه آخری

کانال تلگرام بلیط گرجستان

بلیط گرجستان تفلیس

بلیط گرجستان

پرواز چارتر گرجستان چیست؟

پرواز کرمان به گرجستان

پرواز به گرجستان

گرجستان بدون ویزا

خرید بلیط تفلیس

بلیط لحظه آخر تفلیس

تور گرجستان لحظه آخری

بلیط گرجستان

بلیط باتومی

بلیط تفلیس

کانال تلگرام بلیط گرجستان

کانال تلگرام بلیط لحظه آخری

بلیط هواپیما باتومی گرجستان

بلیط هواپیما تفلیس

بلیط هواپیما گرجستان

بلیط لحظه آخر تفلیس

بلیط رفت و برگشت تهران تفلیس

خرید بلیط تفلیس

بلیط دو طرفه تهران به تفلیس

خرید بلیط لحظه آخر ارزان قیمت گرجستان

کانال تلگرام بلیط لحظه آخری

کانال تلگرام بلیط گرجستان

بلیط گرجستان تفلیس

تور و بلیط گرجستان

چگونه ارزانترین بلیط لحظه آخری را به مقصد گرجستان رزرو کنیم

بلیط گرجستان

بلیط ارزان تفلیس

 

بلیط لحظه آخری آنکارا

بلیط لحظه آخری رفسنجان

بلیط لحظه آخری ارومیه

بلیط لحظه آخری بندرعباس

بلیط لحظه آخری آنتالیا

بلیط لحظه آخری دبی

بلیط لحظه آخری نجف

بلیط لحظه آخری زابل

بلیط لحظه آخری استانبول

بلیط لحظه آخری مشهد

بلیط لحظه آخری کیش

بلیط لحظه آخری قشم

بلیط لحظه آخری تهران

بلیط لحظه آخری بندرعباس

بلیط لحظه آخری رشت

بلیط لحظه آخری ساری

بلیط لحظه آخری اهواز

بلیط لحظه آخری اراک

بلیط لحظه آخری بیرجند

بلیط لحظه آخری بجنورد

بلیط لحظه آخری سمنان

بلیط لحظه آخری چابهار

بلیط لحظه آخری بندرلنگه

بلیط لحظه آخری آبادان

بلیط لحظه آخری گرگان

بلیط لحظه آخری نوشهر

بلیط لحظه آخری چالوس

بلیط لحظه آخری کرمان

بلیط لحظه آخری کرمانشاه

بلیط لحظه آخری کاشان

بلیط لحظه آخری سنندج

بلیط لحظه آخری زنجان

بلیط لحظه آخری بوشهر

بلیط لحظه آخری اردبیل

بلیط لحظه آخری قزوین

بلیط لحظه آخری یزد

بلیط لحظه آخری اصفهان

بلیط لحظه آخری شیراز

بلیط لحظه آخری خوزستان

بلیط لحظه آخری همدان

بلیط لحظه آخری لرستان

بلیط لحظه آخری آذربایجان

اقامت ارمنستان

بلیط لحظه آخری اردبیل به تهران

بلیط لحظه آخری اهواز به اصفهان

بلیط لحظه آخری اهواز

بلیط لحظه اخری استکهلم

بلیط لحظه آخری اردبیل

بلیط لحظه آخری ارومیه

بلیط هواپیما لحظه آخری

بلیط لحظه آخری اردبیل تهران

بلیط لحظه آخری آنکارا

بلیط لحظه آخری تهران آبادان

بلیط لحظه آخری استانبول به تهران

بلیط دقیقه 90 مشهد

بلیط لحظه آخری مشهد به تهران

بلیط لحظه آخری مشهد

تور مشهد از بوشهر

بلیط ارزان کیش دقیقه 90

بلیط لحظه آخری تهران به اهواز

بلیط لحظه آخری تهران شیراز

بلیط هواپیما لحظه آخری تهران تبریز

بلیط لحظه آخری اهواز

تور رفت و برگشت بوشهر مشهد

لحظه آخر دات کام

بلیط هواپیما لحظه آخری اصفهان مشهد

بلیط لحظه آخری تهران قشم

بلیط لحظه آخری گرجستان

بلیط آف خورده هواپیما

کانال تلگرام بلیط لحظه آخری

کانال تلگرام بلیط گرجستان

بلیط گرجستان تفلیس

 

سلام هموطن من مدیر وبسایت گردشگری سالواتورز هستم. شغل من نویسندگی درزمینه صنعت توریسم و اجرای تور در کشورهای اطراف ایران هستش. شماره موبایل من 09010632120 هست که با واتساپ یا ایمو و از طریق اتصال به اینترنت تماس بگیرین. آیدی تلگرام من salva_tours@ توصیه می کنم که برای اطلاع درباره مسافرت به کانال تلگرام سالواتورز بپیوندید salvatours@

عضویت در کانال تلگرام سالواتورز

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۰

مقاله های مرتبط :

جدیدترین محصولات فروشگاه ما

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *