تور گرجستان تفلیس و باتومی

تور گرجستان تفلیس و باتومی

سفر با تور به گرجستان

گرجستان; کشوری که در مدت کوتاهی طرفداران بسیار زیادی از نقاط مختلف جهان را جذب خود کرده، که درصد عمده این طرفداران یا توریست ها از آسیا و از کشور ایران بوده است.

در واقع دلایلی که باعث می شود حجم بالایی از توریست در مدت زمان بسیار کوتاه به این کشور سفر کرده و از انتخاب خود راضی بوده اند را در وهله اول مقرون به صرفه بودن تورهای گرجستان نامید، که با هزینه کمی شما می توانید تفریحات عالی داشته.

تفریحات عالی در کشوری که در کنار حفظ مناظر طبیعی بکر و بناهای تاریخی فوق العاده همگام با تکنولوژی و معماری روز جهان پیش رفته.

تور گرجستان تفلیس و باتومی
تور گرجستان

اطلاعات بیشتر در مورد بلیط گرجستان، بلیط تفلیس و باتومی و سایر شهرها و کشورهای دیگر را از سالواتورز بخواهید.

ارزانترین بلیط را از سایت بلیط لحظه آخری سالواتورز تهیه کنید

تور گرجستان تفلیس و باتومی
ارزانترین بلیط را از سایت سالواتورز تهیه کنید

برای دیدن قیمت بلیط های لحظه آخر وارد سایت بلیط های لحظه آخر شوید.

“برای ورود به سایت بلیط لحظه آخری کلیک کنید”

توجه فرمایید که قیمت بلیط ها همواره درحال تغییر است

شرکت سالواتورز موتور جستجوی ارزانترین بلیط ها را در سایت خود راه اندازی نموده است.

بلیط لحظه آخری

تور گرجستان تفلیس و باتومی
پکیج کامل آموزشی و راهنمای سفر به گرجستان

پکیج کامل و جامع راهنمای سفر به گرجستان

برای اولین در ایران، سی دی صوتی آموزش زبان گرجی+نقشه برگ و کاغذی گرجستان(بعرض یک متر) + کتاب آموزش زبان گرجی+ کتاب راهنمای تمام رنگی سفر به گرجستان توسط شرکت سالواتورز تهیه شد
مناسب برای مسافران و علاقه مندان به گرجستان

مطالب مفید پیشنهادی
قیمت بلیط گرجستان در نوروز

پک سی دی صوتی آموزش زبان گرجی 
کتاب مکالمات زبان گرجی
نقشه راههای گرجستان (عرض یک متر)
کتاب جیبی تمام رنگی راهنمای کامل سفر به گرجستان
(ارسال با پست رایگان)
قیمت پکیج کامل (با تخفیف): 105.000 تومان

قابل تهیه در ایران و گرجستان

برای تهیه پکیج کامل آموزش زبان و راهنمای سفر به گرجستان، مبلغ 105.000 تومان را به شماره کارت زیر واریز نموده و عکس فیش واریزی را بهمراه آدرس به شماره تلفن 09010632120 پیامک کنید، یا به آیدی تلگرام زیر اعلام نمایید.

(شماره کارت 6393.4610.3665.8686 بنام آقای محمد نجفی)

تور گرجستان تفلیس و باتومی

آموزش زبان گرجی

برای خرید آنلاین CD آموزش زبان گرجی و پکیج کامل فوق از طریق درگاه بانکی زیر اقدان نموده، و پس از واریز وجه، نام گیرنده، آدرس و کد پستی خود را به آیدی تلگرام زیر اطلاع دهید.

خرید آنلاین (بسته آموزشی زیان گرجی و راهنمای سفر به گرجستان)
[zarinpalpaiddownloads id=”2″]

پاسخگوی آنلاین:

تور گرجستان تفلیس و باتومی آیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@تور گرجستان تفلیس و باتومی

تور گرجستان تفلیس و باتومی آیدی پاسخگو در سروش: salva_tours@تور گرجستان تفلیس و باتومی

تور گرجستان تفلیس و باتومیآیدی پاسخگو در واتساپ: 00995557715557تور گرجستان تفلیس و باتومی

 

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

تور گرجستان تفلیس و باتومیکانال سالواتورز در سروش: salvatours@تور گرجستان تفلیس و باتومی

تور گرجستان تفلیس و باتومیکانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@تور گرجستان تفلیس و باتومی

تور گرجستان تفلیس و باتومی

کانال سالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@تور گرجستان تفلیس و باتومی

تلفن گرجستان 00995557715557

تور گرجستان

هر ساله شمار توریست های گرجستان افزایش پیدا میکند به طوری که سال 2015 حدودا 4 میلیون گردشگر به گرجستان وارد شدند . گردشگران برای طبیعت حیرت آور و زیبایی فوق العاده این کشور به گرجستان سفرمیکنند .
یکی از مواردی که در صنعت توریسم بسیار مهم است بازگشت مسافران است، که این مورد درباره گرجستان مصداق دارد.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما به تفلیس

برای اطلاع از قیمت تور گرجستان تفلیس و باتومی کلیک کنید

برای خرید تور گرجستان تفلیس و باتومی به شرکت سالواتورز مراجعه کنید.

پاسخگوی آنلاین:

تور گرجستان تفلیس و باتومی آیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@تور گرجستان تفلیس و باتومی

تور گرجستان تفلیس و باتومی آیدی پاسخگو در سروش: salva_tours@تور گرجستان تفلیس و باتومی

تور گرجستان تفلیس و باتومیآیدی پاسخگو در واتساپ: 00995557715557تور گرجستان تفلیس و باتومی

 

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

تور گرجستان تفلیس و باتومیکانال سالواتورز در سروش: salvatours@تور گرجستان تفلیس و باتومی

تور گرجستان تفلیس و باتومیکانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@تور گرجستان تفلیس و باتومی

تور گرجستان تفلیس و باتومی

کانال سالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@تور گرجستان تفلیس و باتومی

تلفن گرجستان 00995557715557

سفر به تفلیس به اندازه خود تاریخ، ممکن است برای کسانی که برای اولین بار به این مقصد سفر می کنند، گیج کننده باشد. این راهنمای “سفر بهتفلیس” می تواند ناشناخته های پایتخت معروف گرجستان را برای گردشگران و مسافران بازگو کند و پیشنهادهایی به آنهایی بدهد که می خواهند برای اولین بار تفلیس را را تماشا کنند و به برنامه ریزی احتیاج دارند.

1-  برنامه ریزی سفر به تفلیس

از آنجایی که تفلیس شهری با حجم بالایی از توریست جهانی است، با دقت تاریخ مناسبی برای سفر خود انتخاب کنید.

بهترین زمان سفر به گرجستان و شهر زیبای تفلیس، عید نوروز و ماه های اردیبهشت و خرداد از فصل بهار تا اوایل پاییز است. واقعیت این است که انبوه گردشگر و گرمای هوا در ماه های تابستان شرایط سفر را کمی سخت می کند.

مطالب مفید پیشنهادی
دریاچه های گرجستان

سفر به گرجستان در زمستان را فراموش کنید؛ چون تفلیس در زمستان سرد و تقریبا در تعطیلات گردشگری بسر می برد. البته تورهای اسکی در زمستان فراوان و دایر هستند. در هر صورت اگر در زمستان به تفلیس سفر کنید، مشکلاتی خواهید داشت چرا که ساعت بازدید بسیاری از جاذبه ها کوتاه تر می شود و یا اینکه به طور کامل بسته هستند.

قیمت تور گرجستان، هزینه بلیط هواپیما و قیمت خانه های اجاره ای و هتل در تفلیس بخصوص در فصول شلوغی مسیرها یعنی از عید نوروز تا پایان تابستان گران تر خواهد بود. روزها تقریبا گرم و شب ها خنک است و اثری از تورهای دانش آموزی در مسیرها دیده نمی شود.

تجربه نشان داده است که اگر تقریبا 6 تا 7 روز برای گردش در تفلیس وقت گذاشته باشید بر عکس بسیاری از گردشگران دلتان نمی سوزد که خیلی از مکان های دیدنی تفلیس ندیده اید و شهر را ترک می کنید. اما اگر وقت کم دارید، یک تور 4 شبه می تواند رضایت شما را ایجاد کند.

اگر فکر می کنید که با یک برنامه 2 روزه می توانید بین جاذبه های شهر تفلیس بدوید و سراسیمه عکس بگیرید، کاملا در اشتباه هستید؛ پول خود را دور نریزید چون واقعا تفلیس 2 روزه ساخته نشده است که بتوان 2 روزه آن را تماشا کرد.

مطالب مفید پیشنهادی
تور شهر تلاوی گرجستان (مرکز استان کاختی)

2-  ورود به شهر تفلیس

برای تهیه بلیط گرجستان از شرکت سالواتورز کمک بگیرید، ارزانترین بلیط لحظه آخری گرجستان را داریم.

فرودگاه تفلیس 15 کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد اما ترمنیال اتوبوس در مرکز شهر قرار گرفته است. اگر قصد دارید راحت سفر کنید و چمدان زیادی به همراه دارید از تاکسی های جلوی فرودگاه استفاده کنید. اگر سوییت یا هتل را از قبل رزرو کرده اید، می توانید با هزینه تقریبی 10 دلار این ترنسفر را انجام دهید. تجربه ثابت کرده که نداشتن نگرانی ارزش بالاتری نسبت به پول دارد.

برای آنهایی که همیشه عادت دارند اتومبیل بدون راننده کرایه کنند، پیشنهاد می دهیم این بار این کار را نکنند مگر اینکه اعصابی پولادی و قابلیت های یک راننده رالی را داشته باشند. اطراف جاذبه های گردشگری شهر تفلیس به شدت ترافیک دارد.

3- اقامت در شهر تفلیس

برای اینکه یک ضرب خود را در لذت های شهر تفلیس غرق کنید، پیشنهاد ما این است که در سوییت ها و خانه های مجهز اجاره ای در خیابان روستاولی و در نزدیکی میدان آزادی شهر تفلیس اقامت بگیرید که بتوانید پیاده برای بازدیدهای جاذبه ها در خیابان های تفلیس جابجا شوید. البته مشخصا هر چه بیشتر به جاذبه های تفلیس نزدیک شوید پول بیشتری برای اقامت مجبورید بپردازید اما مطمئن باشید که ارزش آن را دارد.

مطالب مفید پیشنهادی
ثبت شرکت و اقامت در گرجستان

برای انتخاب هتل های تفلیس به نقشه شهر تفلیس نگاه کنید و هتل هایی را که در جنوب رودخانه کورا (متکواری) قرار دارند برای اقامت انتخاب کنید. هر چند فاصله های روی نقشه تفلیس خیلی نزدیک هستند اما رسیدن به جاذبه ها حتما زمان بیشتری می برد، اما با این وجود نگران نباشید جای خوبی برای سوییت و هتل در نظر گرفته اید.

بهترین مکان برای اجاره سوییت جایی بین ایستگاه مترو روستاولی و میدان آزادی خواهد بود. هتل های این منطقه قیمت های تندی دارند اما سوییت، آپارتمان اجاره ای و خانه های بسیاری را پیدا خواهید کرد که توسط خانواده ها مانند هتل اما با قیمت هایی خوب پذیرای شما خواهند بود. کتاب های راهنما سفر بسیار خوب هستند اما در اینترنت هم جستجو کنید، حتما قیمت های خوبی پیدا خواهید کرد. اما راه ساده تر کمک گرفتن از مشاورهای سالواتورز است، آنها می توانند برایتان بهترین سوییت، آپارتمان، ویلا و هتل ها را به بهترین قیمت رزرو کنند.

4- غذا خوردن در تفلیس

  • غذای گرجی

با وجود انواع رستوران ها و غذاهای گرجی، گرسنگی چیزی نیست که هیچ گردشگری در تفلیس آنرا احساس کند. اگر می خواهید طعم غذای اصیل گرجی را به خوبی احساس کنید، در حوالی «میدان آزادی» دنیایی از رستوران ها را می توانید بیابید.

مطالب مفید پیشنهادی
تور ارزان گرجستان

بیشتر رستوران ها در فضای آزاد با منوهایی شبیه به هم از قبیل خاچاپوری، خینکالی، سوپ گوشت، سوپ جوجه و انواع خوراک های خاص گرجی میزبان شما هستند. غذاها اغلب ساده، تازه و لذیذ هستند و با اینکه بسیاری از رستوران ها تله ای برای گردشگران به نظر می رسند اما غذای خوبی به مسافران می دهند. اما اگر وقت زیادی برای انتخاب رستوران ندارید تنها غذای خود را انتخاب کنید و در اولین رستوران آنرا سفارش دهید، با این روش هم ضرر نمی کنید.

برای نمونه، خاچاپوری در اغلب رستوران ها و کافه های اطراف میدان آزادی تفلیس و خینکالی در رستوران هایی که نمایی از فواره های زیبای این مجموعه را در قاب پنجره خود دارند، سرو می شود. به جوانترها هم گردشی در کافه های اطراف کوچه شاردنی و منطقه “میدانی” و امتحان کردن منوهای آنها پیشنهاد داده می شود.

چند تجربه درباره غذا خوردن در تفلیس ؛ اول اینکه نوشیدنی های شهر تفلیس بی نظیر است، دوم اینکه تقریبا همه خدمتکاران رستوران ها انگلیسی می دانند هر چند که چند کلمه گرجی می تواند به شما کمک کند. پس بهتر است همین جا چند اصطلاح گرجی یاد بگیریم که در رستوران ها و کافه ها به کار می آید:

  • “اوکاس راوات، مه …میندا”  به معنی «ببخشید من …..میخوام»
  • “آنگاریشی توشیدزلبا به  معنی  «صورت حساب لطفا»
مطالب مفید پیشنهادی
بلیط و تور گرجستان

بعد از گفتن این اصطلاحات اگر از غذا و برخورد خدمتکاران خوشتان آمد، حتما انعام کوچکی هم بدید. یادتان هم باشد که در فصل تابستان رستوران ها و کافه های تفلیس تا بعد از ساعت 10 هم باز هستند.

5- گردش در تفلیس

1- خیابان روستاولی و چاوچاوادزه (در قلب تفلیس و مرکز جاذبه های تفلیس است)

2- ایست پوینت (درشرق) و تبیلیسی مال (درغرب) که مراکز خرید اصلی برندهای جدید هستند.

3- بازار دست فروشان”درای بریج” (مرکز ارائه هنرهای دستی، صنایع چوبی و فلزی، ظروف و مبلمان عتیقه است).

4- بازار “لیلو” (بازار سنتی تفلیس) شبیه بازارهای قدیمی خودمان است که البته بیرون شهر و در نزدیکی فرودگاه تفلیس قرار دارد.

5- بازار “واگزال” (ایستگاه مرکزی راه آهن تفلیس است با این تفاوت که پر از دستفروش و مغازه های ارزان فروشی است).

6- قطار کابلی و تله کابین تفلیس (در مناطق توریستی مرکز شهر واقع شده اند و هرکدام به یکی از کوههای مشرف بر تفلیس میروند).

7- کلیسای سامبا (بزرگترین کلیسای ارتدکس از نظر گنجایش و سومین از نظر ارتفاع در جهان است و در محله آبلاواری واقع شده)

8- پارک کوه مقدس تفلیس “متاتسمیندا” و فانی کولار (مرتفع ترین پارک و شهر بازی منطقه قفقاز، با چشم اندازی زیبا از تفلیس)

مطالب مفید پیشنهادی
پروازهای تفلیس به تهران

9- پارک های آبی تفلیس “جینو” و “آکواپارک” (هرکدام در یک سمت شهر قرار دارند، پارک آبی جینو مدرن و جدیدتر است).

10- خیابان “مرجانیشویلی” (قدم زدن بر روی سنگ فرشهای این خیابان و تماشای مغازه ها و رستورانهای آن، بخصوص در شب زیباست).

11- حمام های آبگرم طبیعی “سولفور” یا “گوگرد” ( این حمام ها در مرکز شهر هستند و نام تفلیس از همین حمام ها گرفته شده).

12- مجسمه مادر و نارین قلعه ( اولی جدید و دومی باستانی است و هردو در کنار هم و برروی تپه مشرف به تفلیس واقع شده اند)

13- باغ گیاهشناسی تفلیس “بوتانیکال گاردن” (یکی از مهمترین پارک ها و جاذبه های تفلیس است).

14- کلیسای متخی و مجسمه واختانگ گورگاسالی ( هر دو در قدیمی ترین محله تفلیس بنام محله “متخی” واقع شده اند).

15- قایق سواری بر روی رودخانه کورا (رودخانه کورا “متکواری” تفلیس را به دونیم قسمت میکند، شبهای این رودخانه بسیار زیباست).

16- پل صلح (پلی جدید است که با معماری فضایی اش در کنار محله متخی، مکانی برای بازدید توریست ها تبدیل شده است).

17- موزه های تفلیس (موزه های دوره کمونیسم و تاریخ و فرهنگ برای بسیاری از گردشگران جذابیت ویژه ای دارد).

18- خیابان شاردنی (خیابانی که مخصوص قدم زدن شبانه است و رستورانها و بارهایش تا صبح بازهستند).

مطالب مفید پیشنهادی
هتل های تفلیس

19- رستورانهای سنتی گرجی (حتمن امتحان کنید، البته رستورانهایی که همراه با رقص و موزیک و لباسهای سنتی هستند بهتر است).

20- دریاچه های “لیسی” و “لاک پشت” (دو دریاچه زیبای طبیعی بهمراه دریاچه مصنوعی تفلیس از نقاط مورد توجه هستند).

برای دیدن گالری عکس جاذبه های تفلیس تفلیس کلیک کنید

برای استفاده بهتر از وقت و پول خود، از تورهای حرفه ای و مجهز شرکت سالواتورز استفاده کنید.

 

تور گرجستان تفلیس و باتومی

 

بلیط لحظه آخری آنکارا

بلیط لحظه آخری رفسنجان

بلیط لحظه آخری ارومیه

بلیط لحظه آخری بندرعباس

بلیط لحظه آخری آنتالیا

بلیط لحظه آخری دبی

بلیط لحظه آخری نجف

بلیط لحظه آخری زابل

بلیط لحظه آخری استانبول

بلیط لحظه آخری مشهد

بلیط لحظه آخری کیش

بلیط لحظه آخری قشم

بلیط لحظه آخری تهران

بلیط لحظه آخری بندرعباس

بلیط لحظه آخری رشت

بلیط لحظه آخری ساری

بلیط لحظه آخری اهواز

بلیط لحظه آخری اراک

بلیط لحظه آخری بیرجند

بلیط لحظه آخری بجنورد

بلیط لحظه آخری سمنان

بلیط لحظه آخری چابهار

بلیط لحظه آخری بندرلنگه

بلیط لحظه آخری آبادان

بلیط لحظه آخری گرگان

بلیط لحظه آخری نوشهر

بلیط لحظه آخری چالوس

بلیط لحظه آخری کرمان

بلیط لحظه آخری کرمانشاه

بلیط لحظه آخری کاشان

بلیط لحظه آخری سنندج

بلیط لحظه آخری زنجان

بلیط لحظه آخری بوشهر

بلیط لحظه آخری اردبیل

بلیط لحظه آخری قزوین

بلیط لحظه آخری یزد

بلیط لحظه آخری اصفهان

بلیط لحظه آخری شیراز

بلیط لحظه آخری خوزستان

بلیط لحظه آخری همدان

بلیط لحظه آخری لرستان

بلیط لحظه آخری آذربایجان

اقامت ارمنستان

بلیط لحظه آخری اردبیل به تهران

بلیط لحظه آخری اهواز به اصفهان

بلیط لحظه آخری اهواز

بلیط لحظه اخری استکهلم

بلیط لحظه آخری اردبیل

بلیط لحظه آخری ارومیه

بلیط هواپیما لحظه آخری

بلیط لحظه آخری اردبیل تهران

بلیط لحظه آخری آنکارا

بلیط لحظه آخری تهران آبادان

بلیط لحظه آخری استانبول به تهران

بلیط دقیقه 90 مشهد

بلیط لحظه آخری مشهد به تهران

بلیط لحظه آخری مشهد

تور مشهد از بوشهر

بلیط ارزان کیش دقیقه 90

بلیط لحظه آخری تهران به اهواز

بلیط لحظه آخری تهران شیراز

بلیط هواپیما لحظه آخری تهران تبریز

بلیط لحظه آخری اهواز

تور رفت و برگشت بوشهر مشهد

لحظه آخر دات کام

بلیط هواپیما لحظه آخری اصفهان مشهد

بلیط لحظه آخری تهران قشم

بلیط لحظه آخری گرجستان

بلیط آف خورده هواپیما

سلام هموطن من مدیر وبسایت گردشگری سالواتورز هستم. شغل من نویسندگی درزمینه صنعت توریسم و اجرای تور در کشورهای اطراف ایران هستش. شماره موبایل من 09010632120 هست که با واتساپ یا ایمو و از طریق اتصال به اینترنت تماس بگیرین. آیدی تلگرام من salva_tours@ توصیه می کنم که برای اطلاع درباره مسافرت به کانال تلگرام سالواتورز بپیوندید salvatours@

عضویت در کانال تلگرام سالواتورز

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۰

مقاله های مرتبط :

جدیدترین محصولات فروشگاه ما