دیوید لینچ (کارگردان معروف هالیوود) در تفلیس

دیوید لینچ، کارگردان و تهیه کننده معروف هالیوود، در گرجستان برای گفت و گو برای طرح های سینمایی و اجتماعی فیلمسازی در کشور گرجستان و به اشتراک گذاشتن بینش خود با مخاطبان محلی، گفتگو می کند.
کارگردان فیلمهای مشهور، توئین پیکز و جاده مالهلند، در روز شنبه 19 نوامبر، به تفلیس رسید و با مقامات عالی رتبه در پایتخت ملاقات کرد.

دیوید لینچ در گرجستان

دیوید لینچ در گرجستان

لینچ در پارلمان گرجستان که در روز یکشنبه برگزار شد، با خانم “مریم جاشی” رئیس کمیته آموزش، علم و فرهنگ و وزیر فرهنگ گرجستان آقای میشیگ گورگادزه ملاقات و گفتگو کرد.
این گفتگو شامل بررسی چشم انداز راه اندازی یک مکتب جدید سینمایی در گرجستان با استفاده از منابع موجود در سینما و تئاتر شوتا روستاولی و دانشگاه فیلم گرجستان و تعدادی از دانشگاه های خصوصی است.
آرزوی دیوید لینچ، ایجاد یک دانشگاه بین المللی سینما در گرجستان است. جاشي در سخنان خود گفت: مذاکرات درباره اين ايده در حال حاضر در مرحله مفهومي است و من آرزو مي کنم که به زودي به واقعيت تبديل شود.

مقام رسمی گرجستان همچنین در مورد بازدید دیوید لینچ از سرمایه های مختلف فرهنگ محلی، نمایشگاه گروه آواز و رقص و غذای گرجی صحبت کرد.
بنیاد دیوید لینچ شاخه تفلیس، در اوایل امسال راه اندازی شده و علاوه بر فیلمسازی،در پروژه هایی عمرانی از جمله ایمنی جاده و توانبخشی فعالیت های موثری دارد.
لینچ ضمن دیدار با آسیب دیدگان درمان شده در مرکز توانبخشی، در مورد استفاده از تکنیک تفکر انتقادی “تی ام” و استفاده آن در روانشناسی صحبت کرد.
این تکنیک موضوع اصلی یک جلسه پرسش و پاسخ در “باشگاه خدی” در تفلیس خواهد بود، جایی که لینچ “تجربه و بینش خود را درباره فیلم، خلاقیت و توسعه پتانسیل های انسانی از طریق ” تی ام” به اشتراک می گذارد.


جهت بلیط لحظه آخر تفلیس و اجاره خانه روزانه در تفلیس با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

آیدی تلگرام  پاسخگویی درباره بلیط گرجستان : last_ticket@

تلفن آژانس هواپیمایی سالوا تورز در تهران: 86037167

همراه تهران: 09396006909

پاسخگوی آنلاین:

 آیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@

 آیدی پاسخگو در سروش: salva_tours@

آیدی پاسخگو در واتساپ: 00995557715557

 

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

کانال سالواتورز در سروش: salvatours@

کانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@

کانال سالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@

تلفن گرجستان 00995557715557

Georgia-cinema-blue-mountains

Georgia-cinema-blue-mountains

 www.stkt.ir