رزرو آپارتمان در تفليس

رزرو آپارتمان در تفليس
رزرو آپارتمان در تفليس
میانگین 5 - امتیاز ها 1

چگونه می توانم یک آپارتمان در تفلیس رزرو کنم؟

برای دریافت قیمت و راهنمایی جهت رزرو آپارتمان در تفليس، به وسیله تلگرام، واتساپ یا ایمو با شماره و آیدی زیر تماس بگیرید.

پاسخگوی آنلاین:

رزرو آپارتمان در تفليس آیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@رزرو آپارتمان در تفليس

رزرو آپارتمان در تفليسآیدی پاسخگو در واتساپ: 00995557715557رزرو آپارتمان در تفليس

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

رزرو آپارتمان در تفليسکانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@رزرو آپارتمان در تفليس

رزرو آپارتمان در تفليسسالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@رزرو آپارتمان در تفليس

تلفن ایران: 09010632120

تلفن گرجستان:00995557715557

پس از تماس، مقصد، تاریخ اقامت و تعداد مسافران را اطلاع دهید (می توانید تعداد بزرگسالان و کودکان را مشخص کنید). وجود انواع آپارتمان ها و سوییت های اجاره روزانه در تفلیس به شما این امکان را می دهد که به اطلاعات محله، تعداد اتاق ها، قیمت، در دسترس بودن برای پارکینگ ماشین خود، دسترسی به اینترنت، امکانات آپارتمان و خیلی بیشتر، اطلاعات لازم را از قبل کسب کنید.

نماینده سالواتورز بر اساس لیست رزرو شده آپارتمانها، در تاریخ مشخص شده اعلام می کند که آپارتمان با چه مشخصاتی برای تقاضای شما موجود هستند و می توانند رزرو شوند. برای مشاهده جزئیات هر یک از آپارتمان ها، تجهیزات، شرایط اجاره، محل دقیق، و غیره به سادگی ضمن تماس با سالواتورز اطلاعات قابل دستیابی است.

پس از اینکه آپارتمان را انتخاب کردید و اطلاعات لازم جهت رزرو آپارتمان در تفليس برای شما ارسال می شود، می توانید از سه روش پرداخت را انتخاب کنید. شما باید روش پرداخت برای هزینه رزرو آپارتمان در تفليس را از موارد زیر انتخاب کنید:

مطالب مفید پیشنهادی
تور ژانویه گرجستان

کارت اعتباری،

پی پال

پرداخت نقدی در محل

اگر تصمیم به پرداخت با کارت اعتباری یا پی پال داشته باشید، بلافاصله یک ایمیل برای پرداخت و تأیید رزرو و تمامی جزئیات آپارتمان دریافت خواهید کرد. اگر تصمیم به پرداخت با انتقال بانکی داشته باشید، همچنین یک شماره کارت در ایران به شما داده خواهد شد و دستورالعمل برای انتقال و سپس تأیید رزرو را دریافت خواهید کرد.

اگر مایل به پرداخت نقدی در محل هستید، می تواند پس از تماس و تایید رزرو نماینده سالواتورز، به نشانی ارائه شده مراجعه کنید و پس از تحویل آپارتمان، وجه اجاره را بصورت نقدی و حضوری پرداخت نمایید.

آیا باید تعداد فرزندانم را در تعداد افراد بشمارم؟
نوزادان بین 0 تا 2 سال (در لحظه استفاده از آپارتمان) اقامت رایگان دارند و به عنوان مهمانان حساب نمی شوند. کودکان 2 تا 12 ساله به عنوان مهمان برای رزرو استفاده می شوند: سیستم ما به شما اجازه می دهد تعداد بزرگسالان و کودکان را نشان دهید زیرا در آپارتمان های خاص ممکن است قیمت خاصی داشته باشد.

آپارتمانها در چه وضعیتی هستند و چگونه می توانم آپارتمان “مورد علاقه” ام را رزرو کنم؟
برای تسهیل انتخاب آپارتمان شما می توانید تا 9 آپارتمان به عنوان مورد علاقه خود را در طول فرایند جستجو انتخاب کنید. به این ترتیب شما می توانید به یک لیست محدود از گزینه ها دسترسی پیدا کنید و تصمیم شما آسان تر خواهد بود.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط تفلیس لحظه آخر

من می خواهم رزرو کنم، اما به دنبال یک آپارتمان با ویژگی های خاص هستم. من این را چطور میتوانم انجام بدهم؟
سیستم جستجو و رزرو آپارتمان در تفليس به شما اجازه می دهد تا فیلترهایی را که ممکن است نیاز داشته باشید اعمال کنید، همچنین اگر شما می توانید با نقشه جستجو کنید. اگر سوالی دارید، دریغ نکنید با مسئول رزرو آپارتمان در تفليس تماس بگیرید.

من یک سوال در مورد اطمینان از رزرو آپارتمان در تفليس دارم. چکار کنم؟
شرکت سالواتورز قدیمی ترین بنگاه رزرو آپارتمان در تفليس است و در بازار بیشترین سابقه را دارد. شما بااطمینان کامل می توانید آپارتمان مورد نیاز خود را پیدا کنید، زیرا هدف ما این است که خدمات قایل اطمینان به عنوان یک کار آسان برای رزرو آپارتمان در تفليس و اطمینان مشتریان ما فراهم کنیم. شما در نهایت می توانید با مقدار زیادی از اطلاعات برای تصمیم گیری عملیات رزرو آپارتمان در تفليس را انجام دهید. با این حال، اگر شما هر گونه تردید از ویژگی های این کار دارید، می توانید با ما تماس بگیرید، ما تمام کارهایی که باعث اطمینان شما شود را انجام می دهیم.

در چه زمان می توانم به آپارتمان وارد یا خارج شوم؟ (ورود و خروج)؟
این اطلاعات را می توان در بخش “قوانین رزرو آپارتمان در تفليس” یافت. برخی از صاحبان آپارتمانها اجازه می دهند تا بعد از ساعات مشخص شده و با پرداخت مبلغی برای خدمات، همچنان در منازل بمانید. اگر این امکان در بخش اموال مشخص نشده باشد، پس از اینکه شما رزرو آپارتمان در تفليس را انجام دادید، از صاحب اموال بپرسید و اطلاعات لازم را دریافت کنید، که در بیشتر موارد جواب مثبت دریافت خواهید کرد.

مطالب مفید پیشنهادی
فرم درخواست مشاوره سرمایه گذاری در گرجستان

چگونه می توانم بدانم آیا یک آپارتمان دارای پارکینگ ماشین است؟
در بخش املاک یک آیکون وجود دارد که نشان می دهد آیا یک پارک ماشین موجود است یا خیر. با این حال، اگر شما نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، هنگامی که یک رزرو آپارتمان در تفليس را انجام می دهید، ضمن تماس با مالک و صاحبخانه اطلاعات لازم را دریافت خواهید کرد. شما می توانید ضمن تماس با مالک، از نزدیکترین پارکینگ در دسترس اطلاع کسب کنید.

من تلاش کردم رزرو کنم، اما هیچ آپارتمان وجود ندارد. چکار کنم؟
ممکن است که ما هیچ آپارتمان در آن منطقه، برای آن تاریخها و تعداد افراد نداشته باشیم:
حداقل اقامت برای صاحبان املاک در آن منطقه و برای روزهایی که شما در حال جستجو هستید، بیش از آنچه درخواست کرده اید نشان داده شده است.
اقامت شما نشان داده که بیش از حد طولانی برای هر آپارتمان در دسترس است. در این مورد، شما می توانید فیلتر جستجو را برای روزهای کمتر تکرار کنید و ممکن است یک آپارتمان را پیدا کنید که می توانید با دیگران برای بقیه اقامت خود ترکیب کنید.
اقامت شما نشان داده جا وجود دارد. در این مورد، شما می توانید فیلتر جستجو را با افراد بیشتر تکرار کنید و ممکن است که چندین مورد پیدا کنید و یا شاید گروهتان را بتوانید تقسیم کنید.

چگونگی تایید رزرو و دریافت کلیدها را انجام دهم؟
تأیید رزرو به شماره ای که در فرایند رزرو ملک ثبت کرده اید ارسال می شود. در این تایید شما دریافت خواهید کرد:

مطالب مفید پیشنهادی
تور گرجستان از بندر عباس

آدرس دقیق آپارتمان.
جزئیات آدرس و تماس با شخص مالک و اطلاعات در مورد آپارتمان و نحوه تحویل ملک. از این نقطه، شما قادر خواهید بود با این شخص ارتباط برقرار کنید و از هر گونه سؤال و یا شک و تردید در مورد نحوه دسترسی به دستگاه اطلاع کسب نمایید.

تعهدات و یا مسائل دیگری که ممکن است شما در مورد آن نگران باشید.

چه اتفاقی می افتد اگر من یک آپارتمان را رزرو کنم و وقتی وارد می شوم، آن را دوست نداشته باشم؟

امکان تعویض وجود دارد، آپارتمان های ما همواره تحت بازسازی و ارتقای کیفیت هستند و هدف ما این است که تمام اطلاعات موجود در بخش آپارتمانها دقیق و 100٪ متناسب با واقعیت باشد با این وجود، اگر در هنگام ورود هر نارضایتی بوجود بیاید، یا محل و آپارتمان مورد نظر فاقد استانداردهای لازم باشند و تجهیزات ارائه شده در آپارتمان ها توجه شما را جلب ننمایند، شما می توانید ضمن تماس با نماینده ما در محل یا صاحبخانه معرفی شده حداکثر ظرف 24 ساعت پس از ورود به آپارتمان، مشکلات را اطلاع دهید به طوری که ما بتوانیم چک های لازم را انجام داده و اقدامات لازم را انجام دهیم. ما توصیه می کنیم به دقت منازل را چک نموده و سپس تحویل بگیرید. هر نوع ادعایی پس از تحویل منازل (به عنوان مثال، شکایات مربوط به منطقه ای که در آن آپارتمان قرار گرفته است) یا اطلاعات ارائه شده در مورد ساختمان پذیرفته نمی شود.

مطالب مفید پیشنهادی
خرید آپارتمان در تفلیس

xxx

آیا منازل دارای اثاثیه کامل و لوازم بهداشتی هستند؟

تمام خانه ها شامل لوازم اساسی و بهداشتی و حوله است، اما در صورتی که در دسترس نباشد، در بخش تجهیزات اموال مشخص نشده باشد، با صحب خانه یا با ما تماس بگیرید.

من می خواهم رزرو خود را تغییر دهم، چه کنم؟

ما توصیه می کنیم به دقت سیاست اصلاحات ما را بخوانید. اگر میخواهید تاریخ رزرو خود را تغییر دهید، تعداد افراد را تغییر دهید یا آپارتمان را تغییر دهید، با خدمات مشتریان ما تماس بگیرید.

من می خواهم رزرو خود را لغو کنم
اولا توصیه میکنیم که خط مشی لغو رزرو را مطالعه کنید. اگر می خواهید سفارش خود را طبق سیاست ما لغو کنید، با خدمات مشتری ما تماس بگیرید.

من می خواهم بعد از دیدن منزل، پول را پرداخت کنم
طی تماس با نماینده سالواتورز، تمام اطلاعات را در مورد سیاست بازپرداخت خواهید دانست. پس از خواندن با ما تماس بگیرید.
من می خواهم یک نظر برای اموال بدهم چگونه من این کار را انجام دهم؟
پس از خروج اقامت خود، یک ایمیل با فرم ارزیابی کیفیت دریافت خواهید کرد که در آن شما می توانید خدمات، کیفیت و تجربه اقامت خود را ارزیابی کنید.

مطالب مفید پیشنهادی
پرواز از تفلیس به تهران

این ایمیل به طور خودکار به آدرس ایمیل شما برای رزرو ارائه می شود (همان آدرس که ما ایمیل تایید را ارسال کردیم). از طریق این ایمیل شما می توانید هر گونه نظر در مورد اموال را ثبت کنید، همچنین در صفحه آنلاین سایت منتشر خواهد شد. کارکنان ما با شما در ارتباط خواهند بود در صورتی که نظر شما نیاز به اطلاعات بیشتر یا روشن شدن توسط صاحب ملک داشته باشد، شما را راهنمایی خواهیم کرد.

تمام نظرات مثبت و منفی منتشر می شود تا زمانی که آنها حاوی تبعیض، تهدید یا تبلیغاتی نیستند. هدف ما این است که تمام اطلاعات ارائه شده در صفحه وبسایت ما حقیقت و واقعی باشد تا مشتریان بتوانند تصمیم خوبی بگیرند. با نماینده های ما مشورت کنید.

شرایط اجاره آپارتمان ها با تمام مقررات رزرو و تحویل اثاثیه، در مورد حفاظت ازلوازم داخل منازل و همچنین کلیه اطلاعات و خدمات استاندارد مطابقت دارد. به سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط تحویل و خروج از آپارتمانها دقت کنید.

اگر در طول اقامت خود هیچ مشکلی وجود نداشته باشد، پس از ترک اموال و تأیید اینکه همه چیز در شرایط مطلوب است، پول اضافه پرداختی بازگردانده خواهد شد.
آیا هزینه تمیز کردن منزل در قیمت کل شامل می شود؟
نخیر، هزینه های تمیز کردن نهایی آپارتمان در قیمت کل گنجانده نشده و از مسافر هم دریافت نمی شود، مگر اینکه در شرایط ویژه ای خسارتی به منزل وارد شده باشد که هزینه خسارت دریافت می شود.
آیا کل قیمت شامل مالیات است؟
بله، تمام مالیات ها در مبالغ دریافتی از توریست ها گنجانده شده است که در بعضی از نقاط ممکن است هزینه ای اضافی مورد نیاز باشد، که قبلا به اطلاع مسافر خواهد رسید. هزینه های اضافی، در صورت وجود، در شرایط خاصی و در مورد هر یک از آنها توضیحات قبلا ارائه خواهد شد. این هزینه ها بسته به تعداد افراد و طول اقامت متفاوت است.
من می خواهم رزرو آپارتمان در تفليس را انجام بدهم، اما نمی خواهم پرداخت ودیعه را انجام دهم. چه گزینه هایی دارم؟
یک پرداخت جایگزین وجود دارد که پرداخت توسط انتقال بانکی است. برای انجام این کار، باید تمام مراحل را برای تکمیل فرایند رزرو دنبال کنید: ملک را انتخاب کنید، فرم رزرو را پر کنید و زمانی که شما به پنجره پرداخت می رسید، می توانید این روش پرداخت را انتخاب کنید. اگر شما انتقال بانکی را انتخاب می کنید، بلافاصله یک ایمیل با تمام جزئیات بانک خود دریافت خواهید کرد، جایی که باید برای انتقال آن را انجام دهید. در آن ایمیل شما همچنین یک ایمیل دریافت خواهید کرد که در آن شما قادر خواهید بود تا ضمانت رزرو را دریافت کنید.

مطالب مفید پیشنهادی
اجاره اتاق در تفلیس

بسیار مهم است که شماره مرجع رزرو را ذکر کنید و در نظر داشته باشید که پس از دریافت مدارک، آن را تأیید خواهیم کرد. اگر در مدت زمانی بین زمانی که پیش رزرو می کنید دارایی شما توسط شخص دیگری رزرو می شود، ما به شما یک اموال دیگر را پیشنهاد می دهیم یا پول شما را به شما بازپرداخت می کنیم. با این حال، قبل از سپرده شدن پول در بانک، شما باید در تقویم اموال، در صفحه وب ما، چک کنید که تاریخ هنوز در دسترس است.

آیا سیستم رزرو و پرداخت امن است؟
سالواتورز برای رزرو آپارتمان ها از بهترین گواهینامه های امنیتی برای اطمینان از تمام پرداخت ها استفاده می کند. شما تمام اطلاعات را در اینجا دارید.

اجاره آپارتمان توریستی در گرجستان
اجاره آپارتمان توریستی در گرجستان

سالواتورز در مرکز شهر تفلیس، دارای 66 آپارتمان است که شیک، مدرن و مجهز به امکانات و خدمات مورد نیاز برای کمک به تجارت و اقامت در اوقات فراغت هستند.

آپارتمانهای استودیو کلاسیک که برای مسافرتی طولانی و یا یک زن و شوهر به تعطیلات جورجیا سفر می کنند، توسط میهمانان انتخاب می شوند. آپارتمان اجاره ای استودیویی ایده آل برای یک گروه تا شش مهمان و یک لوکس یا یک خوابه آپارتمان مناسب برای اکثر مسافرین درحال کسب و کار، خانواده کوچک کمتر از چهار نفر، زن و شوهر و یا دوستان تا 4 نفر است.

مطالب مفید پیشنهادی
اجاره اتاق ارزان در تفلیس

هر آپارتمان سرویس دهی شده با یک آشپزخانه مجهز در یک گوشه سالن یا اتاق جداگانه، یک حمام اختصاصی و یک اتاق نشیمن به خوبی فراهم شده است. مهمانان می توانند از طریق اینترنت با سرعت بالا وایفای رایگان و همچنین سرویس خدمات تمیزکاری یک بار در هفته لذت ببرید.

 

مقاصد خود را در تفلیس، مشخص و تنظیم کنید – سپس برنامه سفر خود را با بهترین تجربیات زندگی در دسترس قرار دهید. آماده کشف شیوه های مختلفی باشید که هر روز در هنگام کشف یک شهر جدید می توانید احساس کنید. با ویژگی های مرکزی واقع شده در میان تفلیس پر جنب و جوش و محله های آن، منازل ما، راحتی را برای مسافرانی که به دنبال فعالیت های مربوط به کار و یا آرامش هستند، ارائه می دهد.

با فضاهایی که بتوانید با کشور خود تماس بگیرید، اطمینان از دسترسی آسان به مقاصد اصلی گردشگری تفلیس بدون ایجاد اختلال در شیوه زندگی شما را تضمین می کنیم.

اجاره-خانه-تفلیس
اجاره-خانه-تفلیس

به سالواتورز خوش آمدید

ما خانه ای به شما می دهیم تا آرامشی که شما می خواهید، امکاناتی در سفر به تفلیس می خواهید، و تا زمانی که می خواهید، در آپارتمانهای ما بمانید.

ما خدماتی ارائه می دهیم که آماده است تا شما را به کشف لذات موجود در تفلیس ببرد. از طریق اقامت های کوتاه مدت و بلند مدت و امکانات و خدمات جامع، زندگی را برای شما در تفلیس آسان می کنیم – که به شما فرصت بیشتری را برای تمرکز بر جنبه های رنگارنگ فرهنگی سفرتان می دهد.

مطالب مفید پیشنهادی
اجاره منزل گرجستان

در هر تاریخی که مایل هستید به تفلیس وارد شوید و از مزایای یک سفر راحت لذت ببرید، برای ما اولویت تسهیلات و راحتی پذیری شماست. از آنجا که ما یک هدف عالی برای فعالیت های خود داریم، وقت خود را با ما به راحتی به عنوان مهمانپذیران حرفه ای سپری کنید و سپس به گشت و گذار در تفلیس و جاذبه های آن بپردازید.

قیمت اجاره منزل در گرجستان
اجاره منزل در گرجستان

اطلاعات مربوط به تفلیس
مناظر چشمگیر تفلیس در دو طرف رودخانه متکواری برای مدت طولانی باعث شهرت شهر تفلیس شده و آن را به عنوان یک شهر افسانه ای و عاشقانه مشهور کرده است. این جایی است که شرق با غرب در تقاطع فرهنگی است و تنوع فرهنگ مردم و سبک های معماری موجود در شهر منعکس شده است. ساختمان های مذهبی مسیحی، کلیساهای ارتدکس و کاتولیک، شانه هایشان را با مساجد و کنیسه ها مالش می دهند.

در این چهار راه تمدن شرق و غرب، با استفاده از یک آپارتمان راحت برای چند روز تعطیلات در تفلیس، شما می توانید خاطرات خوبی فراهم کنید.

سالواتورز برای شما مسکن را از صاحبان منازل اجاره می کند، آپارتمان ها برای استفاده، کاملا مجهز، مرتب و تمیز و منحصر به فرد هستند.

سفر به تفلیس بدون تور
سفر به تفلیس

تعطیلات در شرق اروپا
قبل از مسافرت به گرجستان، رزرو آپارتمان در تفليس یک راه عالی برای دیدن بهتر این شهر اروپایی است، بنابراین اگر شما در حال برنامه ریزی برای استفاده از تورهای اطراف این پایتخت اروپای شرقی هستنید، مرور سایت سالواتورز برای شما مانند یک امتیاز در سفر است.

مطالب مفید پیشنهادی
بهترین زمان سفر به گرجستان

اگر شما تفلیس را انتخاب کرده اید، سالواتورز راحتی سفر را برایتان فراهم خواهد کرد.

پاسخگوی آنلاین:

رزرو آپارتمان در تفليس آیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@رزرو آپارتمان در تفليس

رزرو آپارتمان در تفليسآیدی پاسخگو در واتساپ: 00995557715557رزرو آپارتمان در تفليس

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

رزرو آپارتمان در تفليسکانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@رزرو آپارتمان در تفليس

رزرو آپارتمان در تفليسسالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@رزرو آپارتمان در تفليس

تلفن ایران: 09010632120

تلفن گرجستان:00995557715557

سلام هموطن من مدیر وبسایت گردشگری سالواتورز هستم. شغل من نویسندگی درزمینه صنعت توریسم و اجرای تور در کشورهای اطراف ایران هستش. شماره موبایل من 09010632120 هست که با واتساپ یا ایمو و از طریق اتصال به اینترنت تماس بگیرین. آیدی تلگرام من salva_tours@ توصیه می کنم که برای اطلاع درباره مسافرت به کانال تلگرام سالواتورز بپیوندید salvatours@

عضویت در کانال تلگرام سالواتورز

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۹

مقاله های مرتبط :

جدیدترین محصولات فروشگاه ما

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *