قیمت تور گرجستان

قیمت تور گرجستان

تور گرجستان

تفلیس پایتخت گرجستان در امر جذب توریست تلاشهای بسیاری انجام داده و تا حدود زیادی در این امر موفق بوده است. به نحوی که در سالهای اخیر با استقبال خوبی مواجه شده است.

قیمت تور گرجستان، تابع شرایط اقتصادی روز است، بعنوان مثال، در سال 2018 یک تور 4 روزه گرجستان و اقامت در هتل  ستاره در مرکز شهر از 2 میلیون تومان تا هتل 5 ستاره 7 میلیون تومان است.

تعداد جاذبه ها ومسیرهای گشت و گذار محبوب در شهرهای گرجستان:

تفلیس 238
باتومی 15
بورجومی 28
واردزیا 1
کوتایسی 5
متسختا 9
تلاوی 2

آشنایی با تور گرجستان

در گرجستان هر مسافر چیزی برای خود جالب پیدا خواهد کرد، همه مسافران از گرجستان راضی خواهند شد، طبیعت دوستان و تاریخ پسندها و همچنین کسانی که دنبال شعرهای بزرگ و مدرن و امروزی هستند.

کوه ها و دریا، ساختمان های تاریخی و موزه ها، فرصت های پیاده روی زیادی در تور گرجستان وجود دارد. گشت و گذار در گرجستان فرصتی برای شناخت بهتر کشور و کشف تاریخ، فرهنگ و زیبایی آن سرزمین است.

مهمانانی که به تفلیس می آیند، نه تنها شهرها را می بینند، بلکه به سفرهای گوناگون در منطقه اطراف شهرها هم می روند، به عنوان مثال، متسختا Mtskheta پایتخت باستانی، جایی که از چندین معبد و صومعه بازدید می کنند و از دیدگاه کلاسیک لذت می برند، در متسختا دو رودخانه آراگوی و کورا بهم می پیوندند و منظره جالبی دارند. سفر جالب دیگر به کازبگی است Kazbegi، ذر کازبگی کوه ها شگفت آور و زیبا هستند، روستای کوچک استپانتسمیندا Stepantsminda و دیدگاه های نفس گیر از قله کازبگ Kazbek، معابد و طبیعت با قدرت شگفت انگیز درهم آمیخته است. این تورها یک روز یا دو روزه هستند.

گشت و گذار در بورجومی بسیار محبوب مسافران است، نه تنها در مناطقی که شما می توانید آب معروف برجومی را امتحان کنید، بلکه در شهر و صومعه های مجاور نیز چیزهایی برای دیدن هست. در باتومی و درکنار دریای سیاه، پس از شنا به اطراف شهر بروید و لذت ببید. کسانی که می خواهند گرجستان عجیب و با شکوه را ببینند باید به منطقه کوهستانی سوانتی بروند.

قیمت تور گرجستان
تور گرجستان ارزان

راهنمای تورهای گرجستان

در تور گرجستان، بسیاری از ساکنان محلی به عنوان راهنمای تور کار میکنند – از رانندگان تاکسی ساده تا لیدرهای حرفه ای واقعی که آموزش داده و به زبانهای خارجی صحبت می کنند. از سال 2010، انجمن راهنمایان تور گرجستان در کشور فعالیت می کند – این انجمن یک سازمان غیر انتفاعی است که مهارت های حرفه ای راهنماهای تور گرجستان را توسعه می دهد.

بسیاری از مسافران ترجیح می دهند با یک راهنمای محلی گردش کنند. این ایده ای عالی است، زیرا در گرجستان شما می توانید با یکی از راهنماهای حرفه ای و محلی، منطقه را بهتر بازدید کنید، این کار هزینه زیادی ندارد و همچنین باعث می شود که راهنمایان محلی هم درآمد کسب کنند. البته بهتر است یک راهنمای مطمئن و با صلاحیت انتخاب کنید.

کشف گرجستان
تور گرجستان، این ماجراجویی عظیم در منطقه قفقاز آسیای میانه و در یکی از کشورهای جذاب شوروی سابق اتفاق می افتد. ما جاهای دیدنی شهرهای فرهنگی و تاریخی را به شما نشان خواهیم داد، در منظره های خیره کننده همراه با اکتشاف سایت های تاریخی شگفت انگیز خواهیم رفت. مهمان نوازی مردم گرجستان و تجربه خوردن غذاهای خوشمزه گرجی را با خانواده های محلی تجربه خواهیم کرد.

تعطیلات با تور گرجستان
شرکت مسافرتی سالواتورز در سال 2014 به عنوان اپراتور تور خارجی در تفلیس، گرجستان تاسیس شد. ما با همکاری متخصصان سطح بالا با تجربه فراوان، داشتن افراد باهوش و پر انرژی، مسافرت های سفارشی، انعطاف پذیر و اختصاصی را برای شما فراهم می کنیم.

ماموریت سالواتورز این است که انتظارات شما و خدمات با کیفیت بالا را با هم تلفیق کند. هدف اصلی تور گرجستان، یک تور کامل برای شما نه تنها برای یک بار، بلکه دوباره و دوباره است تا در شما عشق به کشور گرجستان و یافتن دوستان جدید را بوجود بیاوریم.

ما در حال کار فوق العاده ای هستیم که رویاهای مسافران را به واقعیت انتقال دهیم، از طریق توجه دقیق به جزئیات، تعهد به خدمات، و ایجاد محیطی ثابت و دلنشین برای فرصت های جدید سفر در همه مناطق گرجستان.

شرکت مسافرتی سالواتورز فراهم کننده:

تعطیلات شگفت انگیز شما
برنامه ریز تعطیلات
شریک تجاری قابل اعتماد در منطقه قفقاز
برنامه ریز و سازمان دهنده کسب و کار شما
مشاور متخصص شما در میراث فرهنگی
راهنمای اکتشافی شما در کوه های قفقاز برای کونوردی، آفرود، دوچرخه های کوهستانی و اسب
راهنمای کشف شما در سایت های باستان شناسی، طبیعت گردی و تورهای هیجان انگیز
راهنمای زبان چند زبانه و مترجم شما
و دستیار شما در انواع گزینه های سفر، ترانسفر، اقامت، و مشاور خرید املاک است.

ما خوشحالیم که کارهای فردی سفارشی را انجام دهیم و برای این کار می توانیم منافع، توانایی ها و بودجه مشتریان را در نظر بگیریم.
ما آماده خدمت به مسافران و شریک زمینی شما در گرجستان هستیم

تعطیلات شاد!

پل صلح در تفلیس
پل صلح یک پل شیشه ی پیاده رو با بدنه فولادی است که در شبیه یک کمان شکل گرفته است. پل بر رودخانه کورا در مرکز شهر تفلیس، پایتخت گرجستان نشسته است.

این پل 156 متر درازا دارد و با 1208 چراغ لامپ روشن شده است که هر روز 90 دقیقه قبل از غروب خورشید روشن می شوند و دارای چهار برنامه نورافشانی است که هر ساعت اجرا می شوند.

این پل توسطشهرداریر تفلیس دستور داده شد تا براساس ویژگی های طراحی معاصر ساخته شود و قدیمی ترین بخش تفلیس را با منطقه جدید متصل می کند. این پل اتصال کلیسای Metekhi، مجسمه بنیانگذار تفلیس وارختانگ گورگاسالی و قلعه ناریکالا را در سمت راست، پل باراتاشویلی و کاخ رئیس جمهور را از سوی دیگر فراهم می کند.

پل صلح به طور رسمی در تاریخ 6 می 2010 افتتاح شد. معمار ایتالیایی میشل دلوچی، که همچنین ساختمان های وزارت امور داخلی و کاخ ریاست جمهوری گرجستان در تفلیس را طراحی کرده، پل صلح را طراحی کرد. طراحی نور توسط فیلیپ مارتینو فرانسوی ساخته شده است. قطعات آماده شده پل در 200 کامیون از ایتالیا به گرجستان حمل گردید و همراه با نورپردازی در محل نصب این سازه قرار گرفت.

قیمت تور گرجستان
پل صلح تفلیس

میهمانان عزیز در تور گرجستان!
ما در سالواتورز افتخار می کنیم که شما را به تور گرجستان دعوت کنیم، سالواتورز دارای سابقه خوبی در صنعت گردشگری است. در طول این دوره ما پروژه های بسیاری انجام داده ایم، شرکای بین المللی را به دست آورده ایم و یک خانواده بزرگ در بخش گردشگری ایجاد کرده ایم.

ماموریت شرکت سالواتورز ارائه کیفیت برتر و ارائه بهترین ارزش و تجربه به مشتریان در سراسر جهان است.

اهداف شرکت سالواتورز:

– تلاش برای برتری در خدمت با هزینه رقابتی

– توسعه محصولات مسافرتی جامع

– گسترش روابط با آژانس های هواپیمایی، هتل ها، اپراتورهای تور و عوامل سفر در داخل گرجستان و همچنین در خارج از کشور.

– ایجاد ارتباط بهتر با مشتریان شرکت های بزرگ

– در هر پروژه ای شرکت کنید، شهرت و تصویر ما در حال توسعه است

– شرکت در کنفرانس ها و سمینارهای گردشگری به طور مداوم برای بهبود تجربه مشتریان.

– کسب و کار را متنوع کردیم و در پروژه های MICE، INCOMING و INVESTMENT در داخل کشور شرکت می کنیم

تعهدات خود را به مشتریان، آژانس های مسافرتی و کارکنان انجام داده ایم و برای تحت تاثیر قرار دادن مشتریان هر رزو فعالیت می کنیم.

قیمت تور گرجستان
اوپلیسیتسیخه

نمونه ای از برنامه های همیشگی تور گرجستان توسط سالواتورز:

تور گرجستان 4 روزه
تاریخها: هر هفته در تمام طول سال
مدت تور: 4 روز / 4 شب.

برنامه سفرهای داخلی در تور گرجستان:

دوشنبه: تفلیس – متسختا – صومعه جواری

مسافت : از تفلیس 20 کیلومتر
ساعت 10:00 – تور با بازدید از کلیسای سامبا و کلیسای Metekhi شروع می شود و در ادامه به منطقه Abanotubani یا حمام های معروف آبگرم در تفلیس می رویم.

با ماشین کابلی (تله کابین) برای بازدید از قلعه Narikala، به بالای تپه صعود می کنیم، سپس به خیابان Shardeni با بسیاری از مغازه های سوغات و هدیه خواهیم رفت.

هیچ سفری در تفلیس بدون بازدید از کلیسای سیونی و کلیسای انچیشاتی کامل نخواهد بود. از میدان آزادی به سمت خیابان روستاولی، خیابان اصلی تفلیس، قدم می زنیم. در ادامه به صومعه جواری که در پایان قرن ششم ساخته شده است می رویم. از اینجا پانورامای زیبا از شهر متسختاMtskheta، می بینیم که در بالای منظره درهم آمیختن دو رودخانه قرار دارد. به شهر قدیمی متسختا می ریوم ، اینجا پایتخت قدیم گرجستان بوده است سپس از کلیسای Svetitskhoveli بازدید می کنیم و به تفلیس بر می گردیم.

سه شنبه: Ananuri – Gudauri – Kazbegi – Gergeti – تفلیس

ماسفت: 200 کیلومتر از تفلیس
ساعت 09:00 – رانندگی به سوی کوه های قفقاز، توقف در کنار سد ژینالوی و بازدید از قلعه Ananuri. در ادامه به پیست اسکی آلپاین در گودائوری می رسیم، از مسیر کوهستانی گرجستان عبور می کنیم تا به Stephansminda برسیم، در اینجا از منظره کلیسای گرگتی لذت خواهیم برد. پس از ناهار عجیب و غریب در یک خانواده محلی، به هتل در تفلیس بازمی گردیم.

چهارشنبه: Signagi – Bodbe – Quareli – Telavi

مسافت:120 کیلومتر از تفلیس
ساعت 09:00 – به شهر عشق (سیقناقی) Signagi که با دیوار و 28 برج احاطه شده است می رویم، بازدید از کلیسای Bodbe، بازدید از چشم انداز دیدنی از سرزمین تاکستان های گرجستان – دره Alazani با قله بزرگ قفقاز که پشت سر آن استوار است. سپس راه خود را به سمت کارخانه تولید انواع نوشیدنی در خارابا ادامه میدهیم تا طعم نوشیدنی های منحصربفرد گرجستان که با روشهای محلی تهیه می شوند را بچشیم. از قلعه گرمی دیدن می کنیم و به تلاوی می رویم، از شهر قدیمی تلاوی دیدن می کنیم و برای استراحت، شب را در هتلی در کاختی می گذرانیم..

پنجشنبه: آلاوردی – سیناندالی – شومتا – تفلیس

مسافت: 200 کیلومتر از تفلیس
ساعت 09:00 – ما با بازار مواد غذایی Telavi شروع می کنیم و تا کلیسای Alaverdi ادامه می دهیم. این کلیسا ساخته شده در اوایل قرن ششم است و یکی از 4 کلیسای بزرگ گرجستان است. توقف بعدی در املاک Tsinandali (سیناندالی) که برای زیبایی آن شناخته شده است می رویم. شاهزاده الکساندر چاوچوادزه که یک شاعر و یک شخصیت برجسته در گرجستان بوده در این جا مدفون است. در خانه او می توانید یک گالری هنری پیدا کنید، جایی که می توانید اولین آثار ساخت نوشیدنی های گرجستان را ببینید. پس از بازدید از آکادمی آکلاو و مجموعه شوماتا؛ از طریق گذرگاه Gombori زیبا به هتل در تفلیس بر میگردیم.

قیمت تور گرجستان شامل:

– بلیط هواپیما

 • ترانسفر از فرودگاه تا هتل
  – همه گشت و گذار بر اساس برنامه سفر
  – اقامت برای 4 شب
  – صبحانه در هتل ها
  – ناهار در Kazbegi
  – هزینه ورود و بلیط موزه
  – مزه کردن نوشیدنی ها در کاخچی
  – راهنمای مسلط به فارسی، زبان گرجی و انگلیسی

گزینه های قابل افزودن به تور گرجستان:
شب اضافی در هتل
قایقرانی در رودخانه آرراوی (90 دقیقه)

در تور گرجستان حداکثر 14 نفر در هر گروه محدود می شوند. همه تاریخ های خروج ذکر شده در صورتی که صندلی های موجود در آنجا باقی مانده باشند تضمین می شود برای پیوستن به گروه لطفا به ما بنویسید

قیمت تور گرجستان
تور گرجستان

برای اطلاع از قیمت تور گرجستان با شرکت مسافرتی سالواتورز در تهران تماس بگیرید:

پاسخگوی آنلاین:

 آیدی تلگرام  پاسخگویی قیمت تور گرجستان در تهران : last_ticket@

تلفن آژانس هواپیمایی سالواتورز در تهران: 86037167 ، 09396006909

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

قیمت تور گرجستانکانال سالواتورز در تلگرام :  georgia_armenia@قیمت تور گرجستان

قیمت تور گرجستانسالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@قیمت تور گرجستان

تلفن گرجستان 00995557715557

قیمت تور گرجستان
غذا در گرجستان

ارزانترین بلیط را از سایت بلیط لحظه آخری سالواتورز تهیه کنید

قیمت تور گرجستان
ارزانترین بلیط را از سایت سالواتورز تهیه کنید

برای دیدن قیمت بلیط های لحظه آخر وارد سایت بلیط های لحظه آخر شوید.

“برای ورود به سایت بلیط لحظه آخری کلیک کنید”

توجه فرمایید که قیمت بلیط ها همواره درحال تغییر است

شرکت سالواتورز موتور جستجوی ارزانترین بلیط ها را در سایت خود راه اندازی نموده است.

بلیط لحظه آخری

اطلاعات بیشتر در مورد بلیط گرجستان، بلیط تفلیس و باتومی و سایر شهرها و کشورهای دیگر را از سالواتورز بخواهید.

قیمت تور گرجستان
پکیج کامل آموزشی و راهنمای سفر به گرجستان

پکیج کامل و جامع راهنمای سفر به گرجستان

برای اولین در ایران، سی دی صوتی آموزش زبان گرجی+نقشه برگ و کاغذی گرجستان(بعرض یک متر) + کتاب آموزش زبان گرجی+ کتاب راهنمای تمام رنگی سفر به گرجستان توسط شرکت سالواتورز تهیه شد
مناسب برای مسافران و علاقه مندان به گرجستان

پک سی دی صوتی آموزش زبان گرجی 

کتاب آموزش زبان گرجی در 90 روز (بهمراه سی دی)
کتاب مکالمات زبان گرجی
نقشه راههای گرجستان 
کتاب جیبی تمام رنگی راهنمای کامل سفر به گرجستان
(ارسال با پست رایگان)
قیمت پکیج کامل (با تخفیف): 150.000 تومان

قابل تهیه در ایران و گرجستان

برای تهیه پکیج کامل آموزش زبان و راهنمای سفر به گرجستان، مبلغ 150.000 تومان را به شماره کارت زیر واریز نموده و عکس فیش واریزی را بهمراه آدرس به شماره تلفن 09010632120 پیامک کنید، یا به آیدی تلگرام زیر اعلام نمایید.

(شماره کارت 6393.4610.3665.8686 بنام آقای محمد نجفی)

قیمت تور گرجستان
زبان رسمی مردم گرجستان

آموزش زبان گرجی

برای خرید آنلاین CD آموزش زبان گرجی و پکیج کامل فوق از طریق درگاه بانکی زیر اقدان نموده، و پس از واریز وجه، نام گیرنده، آدرس و کد پستی خود را به آیدی تلگرام زیر اطلاع دهید.

خرید آنلاین (بسته آموزشی زیان گرجی و راهنمای سفر به گرجستان)
[zarinpalpaiddownloads id=”2″]

پاسخگوی آنلاین:

قیمت تور گرجستان آیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@قیمت تور گرجستان

چرا تور گرجستان؟

خرید تور گرجستان یکی از انتخابهای خوب است. گرجستان کشوری چهارفصل است، در تور گرجستان می توانید کنار ساحل و در جوار نخلها تابستان را تجربه کنید، در کوهپایه ها بهار را خواهید دید و در کوهها سرما را تجربه خواهید کرد.

فرهنگ مردم گرجستان یکی از غنی ترین فرهنگهای جهان است و تابع فرهنگ سایر مردم منطقه گرجی و اهل قفقاز است.

با خرید تور گرجستان میتوانید از نزدیک با این فرهنگ غنی آشنا شوید. نژاد گرجی اکثریت مردم گرجستان را تشکیل میدهد اما آذربایجانیها هم به عنوان اقلیت، زندگی آرامی را در کنار سایرین سپری میکنند. اغلب مردم گرجستان مسیحی هستند.

سفر به گرجستان بدون تور

برای سفر به گرجستان حتما نباید با تور بروید، می توانید خودتان بدون تور هم به گرجستان مسافرت کنید و در تفلیس یک منزل یا سوییت اجاره ارزان قیمت تهیه کنید، سوییت و منزل اجاره روزانه برای خانواده و گروه های بیش از 3 نفر بسیار بصرفه تر از هتل است.

قیمت تور گرجستان
سوییت اجاره روزانه در تفلیس

برای کسب اطلاع از قیمت و شرایط سوییت اجاره روزانه در تفلیس با شرکت سالواتورز تماس بگیرید، یا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

سوییت اجاره روزانه در تفلیس (کلیک کنید)

برای سفر بدون تور به گرجستان، هم به صورت هوایی و هم به صورت زمینی می توان به کشور گرجستان سفر نمود.

بهترین مسیر سفر زمینی به کشور گرجستان، استفاده از خاک کشور ترکیه می باشد. دو مرز مشترک مهم بین کشورهای ترکیه و گرجستان وجود دارند. یکی از این مرزها سارپ و دیگری واله می باشد. البته از طریق کشور ارمنستان نیز می توان به صورت زمینی وارد کشور گرجستان شد.

قیمت تور گرجستان
سفر به گرجستان با اتوبوس

مرز سارپ گرجستان

مرز سارپ در کنار دریای سیاه واقع شده است. این مرز در سمت ترکیه، سارپ و در سمت گرجستان، سارپی نام دارد. مرز سارپ، بسیار فعال و مدرن و در عین حال شلوغ می باشد. کامیون های زیادی بین اروپا و کشور گرجستان، تردد می نمایند. مرز سارپ، در شهر هوپا ترکیه واقع شده است. اتوبانی دو شهر مهم ترابزون ترکیه و باتومی گرجستان را در امتداد دریای سیاه و از طریق مرز سارپ به هم متصل می سازد. این اتوبان تا شهر سامسون ترکیه نیز امتداد می بابد. فاصله شهرهای ترابزون ترکیه و باتومی گرجستان، حدودا 200 کیلومتر می باشد. مرز سارپ را می توان پیاده طی کرد. تاکسی های زیادی مسافران را با هزینه پایین از مرز سارپ به شهر باتومی گرجستان می برند. فاصله مرز سارپ تا شهر باتومی گرجستان حدودا 20 کیلومتر می باشد.

اتوبوس های بین المللی زیادی، بین شهرهای تفلیس و باتومی گرجستان، ترابزون، سامسون، آنکارا و استانبول ترکیه تردد دارند.

مرز واله گرجستان

مرز دیگری بین کشورهای ترکیه و گرجستان وجود دارد که در سمت ترکیه، ترکقوزو و در سمت گرجستان، واله نام دارد. این مرز بیشتر با نام واله معروف است. مرز واله در مقایسه با مرز سارپ، بسیار کوچکتر و نیز خلوت تر می باشد. مرز واله را می توان پیاده طی کرد. نزدیک ترین شهر مهم ترکیه به مرز واله، شهر کارس می باشد و نزدیک ترین شهر مهم گرجستان به مرز واله، شهر آخالتسیخه می باشد. اتوبانی شهرهای کارس ترکیه و آخالتسیخه گرجستان را به هم متصل می کند. فاصله مرز واله تا شهر آخالتسیخه 11 کیلومتر و فاصله شهر آخالتسیخه تا شهر تفلیس گرجستان، 200 کیلومتر می باشد.

از آنجایی که به دلیل اختلافات، مرز ترکیه با ارمنستان بسته می باشد، مسافران زیادی برای سفر از ترکیه به ارمنستان، از مرز واله و از طریق کشور گرجستان به کشور ارمنستان سفر می نماید.

پلیس گرجستان هم در مرز سارپ و هم در مرز واله، با مسافران رفتار بسیار مودبانه ای دارد.

ساعات کاری مرز سارپ و مرز واله گرجستان

مرز سارپ به صورت شبانه روزی باز می باشد و مرز واله از ساعت 9 صبح تا 8 شب باز می باشد.

شهر تفلیس

مهمترین شهر و پایتخت کشور گرجستان، تفلیس می باشد. از آنجایی که کشور گرجستان با کشورها و فرهنگ های متفاوتی از قبیل روسیه در شمال، ترکیه در غرب، ارمنستان و ایران در جنوب و آذربایجان در شرق محصور شده است در کشور گرجستان، تنوع فرهنگی را مشاهده خواهید کرد.

شهر تفلیس در حال تغییر کردن و مدرن شدن است ولی همچنان استایل خود را حفظ کرده است. شب های تفلیس بسیار خاطره انگیز می باشد و جوانان زیادی را در شب های تفلیس در خیابان ها خواهید دید. تفلیس شهر مدرن جدیدی است که به آرامی در حال معرفی خود به جهان می باشد.

گردشگری در تور گرجستان

صنعت گردشگری یکی از مهمترین راههای جلب سرمایه در گرجستان است. کوتایسی و زوگدیدی و باتومی و سیغناغی و بورجومی و تفلیس و پوتی و سوخومی و روستاوی ازجمله نقاط گردشگر پذیر این کشور در تور گرجستان محسوب میشود.

طبیعت گرجستان بسیار زیبا و متفاوت است به نحویکه به خوبی از گردشگران پذیرایی میکند. ایرانیان برای سفر در تور گرجستان نیازی به ویزا نخواهند داشت. همینطور برای سفر به گرجستان استفاده از خطوط هوایی الزامی نیست و شما میتوانید از مرزهای زمینی هم به این کشور زیبا سفر کنید.

سفر به گرجستان چندان گران نیست و شما به راحتی میتوانید به این کشور سفر کنید.

راه های ارتباطی گرجستان

شهرهای تفلیس و باتومی ازجمله شهرهای توریستی جذاب در تور گرجستان میباشد. راههای ارتباطی گرجستان بسیار پیشرفته و گسترده است و این امر سفر به گرجستان را آسان میکند. فرودگاه بین المللی باتومی و تفلیس هم از امکانات خوبی برای استقبال از گردشگران برخوردار است. جالب است بدانید هنگام عبور از مرز و ورود به گرجستان اغلب موسیقی ایرانی برای گردشگران پخش میشود. بهار در گرجستان بسیار زیبا و رنگارنگ است و بهترین زمان برای سفر به این کشور در فصل بهار است. ارزان بودن و در دسترس بودن و امنیت خوب این کشور ازجمله مهمترین جاذبه های گردشگری تور گرجستان است. تنوع غذا در گرجستان بسیار زیاد است و برای هر نوع سطح درآمد منوی خاص و خوشمزه ای را میتوان یافت. از رستورانهای بسیار لوکس و گرانقیمت تا غذاخوریهای محلی کوچک و زیبا.

مناطق تاریخی گرجستان

در تور گرجستان میتوانید از قلعه ی ناریکالا، کوه قازبگی، اوپلیستسیخه، کلیسای Gergeti Trinity، متسختا، تفلیس، باتومی، واردزیا، زوگدیدی و برجومی دیدن نمایید. جالب است بدانید شهر تفلیس در مسیر جاده معروف ابریشم قرار داشته و یکی از پلهای ارتباطی جهان شرق و غرب محسوب میشده است. پیش از استقلال گرجستان از اتحاد جماهیر شوروی میدانی در مرکز تفلیس قرار داشت که به لنین شهرت داشت. این روزها این میدان به نام آزادی شناخته میشود و یکی از مراکز گردشگری شهر تفلیس در تور گرجستان نوروز به شمار میآید. در تفلیس حمامهای آب گرم گوگرد هم قرارداد که مردم محلی در خصوص خواص درمانی آن بسیار جدی هستند و اعتقاددارند این آب قادر به درمان بسیاری بیماریهاست. این حمامها در منطقه آبانوتوبانی واقع شده که استفاده از آن درتور گرجستان توصیه میشود.

اسلام در گرجستان

اگرچه اسلام دین رسمی گرجستان نیست اما مسلمانان زیادی در این شهر زندگی میکنند و آثار تاریخی بسیار زیبای اسلامی ازجمله مسجد دو محراب ازجمله مراکز جذاب گردشگری در تور گرجستان است و برای مسلمانان است. جالب است بدانید دلیل نامگذاری این مسجد آن است که وقتی مسجد شیعیان این شهر که توسط سلاطین صفوی بناشده بود تخریب شد شیعیان و سنیهای این شهر تصمیم گرفتند در مسجد سنی دو محراب بسازند تا همه مسلمانان شهر بتوانند از تنها مسجد شهر استفاده کنند. در حال حاضر این مسجد تنها مسجد دو محراب جهان است. اگر اهل خرید هستید به شما توصیه میکنیم حتماً از بازار درای بریج که مشهورترین بازار این منطقه است دیدن کنید این مکان همیشه مورد استقبال مردم محلی و گردشگران بوده و هست. در این بازار در تور گرجستان نوروز میتوانید سوغاتیهای خوبی برای عزیزانتان تهیه کنید. کلیساهای زیبا و تاریخی زیادی هم در گرجستان وجود دارد که دیدار از کلیسا سیونی وکلیسا آنچیسخاتی را به شما پیشنهاد میکنیم.

کلیساهای زیبا در گرجستان

در هر دهکده در گرجستان حداقل دو کلیسا قرارگرفته است، احتمالاً از خود می پرسید، این موضوع در گرجستان چه ویژگی منحصر به فردی دارد. شما در عقب افتاده ترین مکان ها که فقط گوسفند و کوه وجود دارد، حتما یک کلیسای کوچک و زیبا می توانید پیدا کنید. یک کلیسای منحصر به فرد به نام گرگتی ترینیتی (Gergeti Trinity Church) در نزدیکی قله کازبگی وجود داردکه رفتن به آنجا را به شما توصیه می کنیم.

بهترین و دنج ترین کلیسای گرجستان “گرگتی” در کازبگی است. اگر به کوهنوردی علاقه دارید، سه ساعته میتوانید به این کلیسا دسترسی داشته باشید.مردم گرجستان به امر محیط زیست و نگهداری آن توجه زیادی دارند، این امر سبب شده آب وهوای گرجستان بسیار تمیز بوده و استراحت در خلال تور گرجستان در این ناحیه بسیار دلچسب باشد. در 5 ماهه اول سال 2017 بیشتر از 1.8 میلیون توریست از شهرهای مختلف جهان از کشور زیبای گرجستان دیدار کرده اند.

دربندر باتومی به راحتی میتوانید انواع تفریحات ساحلی را امتحان کنید. دیدن کوههای قفقاز در مسیر تفلیس باتومی به حدی جذاب است که چشم هر بینندهای را خیره میکند و به راحتی نمیتوان تصویری که در تور گرجستان دیده اید را به فراموشی بسپارید.

پارک ملی توشتی

پارک ملی توشتی در دامنه های کوههای قفقاز قرارگرفته بسیار زیبا و دلنشین است. برخی میگویند طبیعت زیبای این منطقه انسان را به یاد طبیعت زیبای اسکاتلند میاندازد. فرهنگ مردم گرجی بسیار شبیه ایرانیهاست و به سرعت از میهمانان استقبال و پذیرایی میکنند به نحوی که به سرعت با آنها احساس راحتی خواهید کرد و محبت آنها در دل شما جای خواهد گرفت.
تفلیس محل تجمع فرهنگهای روسی، ترکی، ایرانی و آذربایجانی است و این امر تفلیس را از سایر نقاط جهان متمایز میکند. در کوچه های باریک و زیبای تفلیس میتوانید یک فضای زیبا و رمانتیک را تجربه کنید و عکسهای زیبایی را از این کوچهها برای خود به ارمغان بیاورید. سفر با تور گرجستان در نوروز میتواند تجربه یک سفر خاطره انگیز و ارزان را برای شما به ارمغان بیاورد.

قیمت تور گرجستان

سلام هموطن من مدیر وبسایت گردشگری سالواتورز هستم. شغل من نویسندگی درزمینه صنعت توریسم و اجرای تور در کشورهای اطراف ایران هستش. شماره موبایل من 09010632120 هست که با واتساپ یا ایمو و از طریق اتصال به اینترنت تماس بگیرین. آیدی تلگرام من salva_tours@ توصیه می کنم که برای اطلاع درباره مسافرت به کانال تلگرام سالواتورز بپیوندید salvatours@

عضویت در کانال تلگرام سالواتورز

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۰

مقاله های مرتبط :

جدیدترین محصولات فروشگاه ما