مجله گردشگری

مجله گردشگری

مجله گردشگری

مجله گردشگری سالواتورز یک پورتال مسافرتی با مقالات بسیار آموزنده، خوش بینانه و الهام بخش برای افرادی است که دوست دارند سفر کنند. ما داستانگوی مسافرت شما هستیم.

ویراستاران ما در مورد سفر پرشور هستند و به طور منظم در مورد روند سفر، مقاصد و بودجه سفر مطالب منتشر می کنیم.

مجله گردشگری
مجله گردشگری سالواتورز

مجله گردشگری سالواتورز به عنوان یک موسسه بین المللی پیشرو، گردشگری را به عنوان یک عامل رشد اقتصادی، توسعه فراگیر و پایداری زیست محیطی ترویج می دهد و حمایت از این بخش را در پیشرفت سیاست های دوستدار محیط زیست و گردشگری سالم و پایدار در سراسر جهان دنبال می نماید.

مجله گردشگری سالواتورز گردشگری را تشویق می کند و با اجرای فرهنگ جهانی اخلاق گردشگری تلاش در به حداکثر رساندن سهم اجتماعی و اقتصادی گردشگری دارد و همچنین در به حداقل رساندن اثرات منفی احتمالی صنعت گردشگری تلاش می نماید.

ما امیدواریم ترویج گردشگری به عنوان یک ابزار در دستیابی به اهداف توسعه پایدار موفق باشد و به کاهش فقر منجر بشود و ترویج توسعه پایدار در سراسر جهان را عملی نماید.

مجله گردشگری
مجله گردشگری سالواتورز

مجله گردشگری سالواتورز در تولید دانش بازار، ترویج سیاست ها و ابزارهای رقابتی و پایدار گردشگری، ترویج آموزش و پرورش گردشگری، و کار کردن برای اطلاع رسانی در مورد بیش از 100 کشور در سراسر جهان تاسیس شده است.

مجله گردشگری سالواتورز به نمایندگی از بخش خصوصی، موسسات آموزشی، انجمن های گردشگری و مقامات گردشگری محلی وابسته است.

مجله گردشگری
مجله گردشگری سالواتورز

اهداف بزرگ مجله گردشگری سالواتورز:

گردشگری اصلی در دستور کار جهانی:  ترویج ارزش گردشگری به عنوان یک عامل رشد و توسعه اقتصادی و اجتماعی، ورود آن به عنوان یک اولویت در سیاست های ملی و بین المللی و نیاز به ایجاد یک محیط کار مناسب برای توسعه و رونق این بخش است.

بهبود رقابت پذیری در گردشگری: بهبود رقابت بین اعضای UNWTO از طریق ایجاد دانش و تبادل، توسعه منابع انسانی و ارتقاء برتری در زمینه هایی نظیر برنامه ریزی و سیاست، آمار و روند بازار، توسعه گردشگری پایدار، بازاریابی و ارتقاء، توسعه محصول و مدیریت ریسک و بحران .

ترویج توسعه گردشگری پایدار:  حمایت از سیاست ها و شیوه های گردشگری پایدار که به طور مطلوب از منابع زیست محیطی استفاده می کنند، احترام اجتماعی و فرهنگی جوامع میزبان و رشد منافع اجتماعی و اقتصادی برای همه.

ترویج مشارکت گردشگری در کاهش فقر: به حداکثر رساندن سهم گردشگری در کاهش فقر و دستیابی به NGG ها از طریق ایجاد گردشگری به عنوان ابزار توسعه و ترویج ورود گردشگری به دستور کار توسعه.

تقویت دانش، آموزش و پرورش و ظرفیت سازی: حمایت از گروه ها و موسسات همکار برای ارزیابی و پاسخگویی به نیازهای آنها در آموزش و پرورش و همچنین ارائه شبکه هایی برای ایجاد و تبادل دانش صنعت گردشگری.

ایجاد مشارکت: مشارکت با بخش خصوصی، سازمان های گردشگری منطقه ای و محلی، دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی، جامعه مدنی برای ایجاد یک بخش گردشگری پایدار، مسئول و رقابت پذیر.

با شرکت “سالواتورز” تماس بگیرید.

پاسخگوی آنلاین:

مجله گردشگری آیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@مجله گردشگری

مجله گردشگری آیدی پاسخگو در سروش: salva_tours@مجله گردشگری

مجله گردشگریآیدی پاسخگو در واتساپ: 00995557715557مجله گردشگری

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

مجله گردشگریکانال سالواتورز در سروش: salvatours@مجله گردشگری

مجله گردشگریکانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@مجله گردشگری

مجله گردشگری

کانال سالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@مجله گردشگری

تلفن گرجستان 00995557715557

 

سلام هموطن من مدیر وبسایت گردشگری سالواتورز هستم. شغل من نویسندگی درزمینه صنعت توریسم و اجرای تور در کشورهای اطراف ایران هستش. شماره موبایل من 09010632120 هست که با واتساپ یا ایمو و از طریق اتصال به اینترنت تماس بگیرین. آیدی تلگرام من salva_tours@ توصیه می کنم که برای اطلاع درباره مسافرت به کانال تلگرام سالواتورز بپیوندید salvatours@

عضویت در کانال تلگرام سالواتورز

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۰

مقاله های مرتبط :

جدیدترین محصولات فروشگاه ما