چگونه بلیط ارزان تهیه کنیم

چگونه بلیط ارزان تهیه کنیم

نکات خرید بلیط ارزان

برای کسب اطلاعات در مورد بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما، موتورهای جستجو و ده ها وب سایت سفر بوجود آمده اند و شرکت های هواپیمایی زیادی پس از افزایش قیمت بلیط در سال 2008 بعنوان چارتر کننده تاسیس شدند و تهیه بلیط ارزان خطوط هواپیمایی آسان تر از همیشه شده است.

ارزانترین بلیط را از سایت بلیط لحظه آخری سالواتورز تهیه کنید

چگونه بلیط ارزان تهیه کنیم
ارزانترین بلیط را از سایت سالواتورز تهیه کنید

برای دیدن قیمت بلیط های لحظه آخر بر روی عکس ⇑ فوق ⇑ کلیک کرده و وارد سایت بلیط های لحظه آخر شوید

توجه فرمایید که قیمت بلیط ها همواره درحال تغییر است

شرکت سالواتورز موتور جستجوی ارزانترین بلیط ها را در سایت خود راه اندازی نموده است.

 

مطلب زیرا با عنوان “راهنمای خرید بلیط ارزان” که در مورد چگونگی استفاده از تمام ابزارهای یافتن بلیط های ارزان در اختیار شما است و برای اطمینان از اینکه بهترین نتیجه را در تعطیلات خود دریافت کنید، دقیق مطالعه کنید.

برای به دست آوردن بهترین ایده برای مدیریت بودجه و خرج کردن کمترین مبلغ هنگام سفر، باید از ماهها پیش برنامه ریزی کنید.

هزینه خرید بلیط هواپیما جزو قسمت اصلی هزینه های سفر محسوب می شود، اگر قیمت بلیط کاهش یابد همیشه برای انتخاب دو تا سه مقصد مناسب خواهید داشت و به سمت یک پیشنهاد که صرفه جویی بیشتری در تمام جنبه ها داشته باشد می روید.

 1. برای اطمینان از اینکه شما بهترین قیمت را بدست بیاورید، پیش از سفر برنامه ریزی کنید و در سایت ها و کانال های بلیط لحظه آخر و ارزان قیمت ثبت نام کنید. ، باید حداقل 3 ماه قبل از سفر جستجو را شروع کنید. اگر شما یک مقصد خاص دارید، برای اطلاع از کم هزینه ترین بلیط های آن مقصد در کانالهای مربوطه ثبت نام کنید.
  اگر مقصد خاصی در ذهن ندارید، در مورد ارزان ترین بلیط از یک فرودگاه خاص (و فرودگاه های اطراف) ثبت نام کنید. همچنین بهترین قیمت ها را برای پروازهای خاص از یک شهر به یک شهر خاص دیگر دنبال کنید، بنابراین شما می توانید برنامه سفر ارزان برای چند مقصد را آماده کنید.
  سایت هایی مانند (www.salva724.com) یک پیشنهاد عالی است، قیمت های این سایت کمترین قیمت های روز است و گاهی ارزانترین بلیط ها در سایت سالوا 724 وسوسه کننده و واقعا ارزشمند هستند.
 2. بهترین زمان برای رزرو بلیط را بدانید. با توجه به مطالعاتی که توسط نیویورک تایمز انجام شده، خرید بلیط ارزان برای پروازهای بین المللی آسان تر است، اما این موضوع در مناطق مختلف تفاوت دارد. یافتن بلیط ارزان برای پروازهای داخلی کمی دشوارتر است، توصیه می شود که شروع به جستجو را از 3 ماه پیش از سفر درنظر بگیریم، احتمالا در طی هفته های بعد قیمت بلیط ارزان تر می شود، مطالعات نشان می دهد که 6 هفته پیش از سفر زمان خوبی برای جستجو و رزرو پرواز داخلی است.
 3. زمانهایی که قیمت بلیط هواپیما در پایین ترین حد است را شناسایی کنید. خطوط هوایی در ایران معمولا شنبه شب فروش خود را برای مسیرها منتشر می کنند؛ زیرا آنها می خواهند آژانس های مسافرتی در اوایل هفته به فروش های خود دست یابند. و پس از آن با رقبای خود در صبح روز یکشنبه هماهنگ می شوند. بنابراین، بهترین شات در این معاملات، جستجو برای پروازهای یکشنبه و دوشنبه بعد از ظهر یا شب است.
  به خاطر داشته باشید که قیمت بلیط ها در آخر هفته ها بالاتر خواهد بود. خطوط هوایی می دانند که اواخر هفته زمان مناسبی برای فکر کردن به تعطیلات است، بنابراین آنها قیمت خود را پس از آن افزایش خواهند داد. علاوه بر این، شرکت های هواپیمایی فهرست تعطیلات آخر هفته خود را مدیریت نمی کنند، زیرا کارکنان کمتری در دست دارند – به طوری که اگر چند بلیط برای یک مسیر خاص به فروش برسد، قیمت ها به طور خودکار افزایش می یابند، زیرا الگوریتم های کامپیوتری افزایش تقاضا را درک می کنند.
 4. برای جست وجوی بلیط ارزان، از سایت های جمع آوری اطلاعات مانند سالوا 724 استفاده کنید. تعداد زیادی از خطوط هواپیمایی مختلف و شرکت های چارتر کننده با نمایندگی های فراوان وجود دارد، بنابراین نه تنها جمع آوری ده ها داده و اطلاعات از وب سایت های هواپیمایی و مسافرتی به شما بهترین قیمت را ارائه خواهد داد همچنین شما دارای یک تقویم کم هزینه برای قیمت بلیط ها خواهید شد، بنابراین شما می توانید ببینید که ارزان ترین روز برای سفر در یک دوره 30 روزه کدام تاریخ است.
  اگر شما می دانید که یک شرکت هواپیمایی خاص از یک مقصد خاص یا متخصص در مسیرهای خاص (به عنوان مثال، قشم ایر، برای پرواز به مشهد، پرواز های دائمی دارد، آن ها را به طور جداگانه جستجو کنید تا مطمئن شوید بهترین که بلیط را از دست نمی دهید.
  سایت فروش بلیط آنلاین سالوا 724 به شما اجازه می دهد تا تنها با چند کلیک جستجو در سایت های فروش بلیط را انجام دهید.
  در سایت سالوا 724، ارزان ترین روز پروازها شنبه، و پس از آن یکشنبه و دوشنبه است. از سه شنبه تا جمعه گران ترین  روزها هستند، اما این می تواند در میان مقصد ها و ماهها متفاوت باشد، بنابراین از آپشن تقویم در سایت سالوا 724 استفاده کنید تا کم هزینه ترین و بهترین قیمت را دریافت کنید
 5. پاک کردن کش و کوکی های روی جستجوگر را فراموش نکنید به ویژه در روزهای و هفته های مختلف، در غیر این صورت، قیمت های قدیمی گاهی اوقات به جای آن ها نمایش داده می شود، و شما ممکن است قیمت واقعی را از دست بدهید.
 6. چند پیشنهاد:
  به جای جستجو برای بلیط های دور سفر و بدون توقف، به دنبال دو بلیط یک مسیر به طور جداگانه (پروازهای با توقف) باشید. گاهی اوقات خرید بلیط جداگانه برای خطوط غیر وابسته به شما امکان ذخیره پول بیشتری خواهد کرد.
  جستجو برای پروازهای شبانه و زمان های غیر معمول. با توجه به آمار عرضه و تقاضا، پرواز در یک زمان مناسب مانند ساعت 10 صبح گرانتر از پروازهای اواسط شب خواهد بود.
  اگر در حال پرواز از یک کشور به کشور دیگر هستید، می توانید بلیط دوم را در کشور محل توقف خریداری کنید و در کشور خودتان خریداری نکنید. به عنوان مثال، بگذارید بگوییم شما ایرانی هستید و می خواهید از ایران به تایلند به و سپس به ویتنام پرواز کنید. بهترین پیشنهاد برای جستجو بلیط ویتنام از کشور تایلند است نه ایران، به این دلیل که بهترین قیمت بلیط های ویتنام از مبدا کشور تایلند است. موتورهای جستجوی بلیط ویتنام از ایران معمولا قیمت بالاتری دارند.
  گاهی قیمت بلیط ها در روز قبل از شروع تعطیلات ارزان تر است  زیرا مردم معمولا میخواهند در تعطیلات آرام باشند و به دردسرهای سفر هوایی نپردازند، بنابراین بلیطها گاهی ارزانترند.
 7. درنظر داشته باشید بلیط های چارتری دارای قیمت ثابت نیستند و ممکن است هر لحظه قیمت ها شکسته و ارزان شود لذا کسب اطلاعات روزانه بسیار مهم است..
  برای پیدا کردن یکبلیط با قیمت مناسب بخشهای مختلف سایت سالوا 724 مطالعه کنید.
  توجه داشته باشید که خرید بلیط های ارزان از طریق سالوا 724 ممکن است لازم به تغییر برنامه های از پیش تعیین شده شما داشته باشد.
 8. پس از خرید بلیط، بگوش باشید، زیرا ممکن ساعت پرواز هواپیما تغییر کند و تاخیر یا حتی تعجیل داشته باشد و اطلاع از این تغییرات برای مسافر بسیار مهم است.
 9. خطوط هواپیمایی با تبلیغات فراوان خود را برای پروازهای ارزان قیمت آماده می کنند. بنابراین در صورت تمایل به یافتن بلیط ارزان برای مقصد مورد نظرتان همواره در جریان این تبلیغات باشید. همچنین توصیه می شود که در سایت ها و کانال های مسافرتی و فروش بلیط ثبت نام کنید.
 10. ارزانترین بلیط را از سایت بلیط لحظه آخری سالواتورز تهیه کنید

  چگونه بلیط ارزان تهیه کنیم
  ارزانترین بلیط

   

 11. چگونه بلیط ارزان تهیه کنیم

   

  بلیط لحظه آخری آنکارا

  بلیط لحظه آخری رفسنجان

  بلیط لحظه آخری ارومیه

  بلیط لحظه آخری بندرعباس

  بلیط لحظه آخری آنتالیا

  بلیط لحظه آخری دبی

  بلیط لحظه آخری نجف

  بلیط لحظه آخری زابل

  بلیط لحظه آخری استانبول

  بلیط لحظه آخری مشهد

  بلیط لحظه آخری کیش

  بلیط لحظه آخری قشم

  بلیط لحظه آخری تهران

  بلیط لحظه آخری بندرعباس

  بلیط لحظه آخری رشت

  بلیط لحظه آخری ساری

  بلیط لحظه آخری اهواز

  بلیط لحظه آخری اراک

  بلیط لحظه آخری بیرجند

  بلیط لحظه آخری بجنورد

  بلیط لحظه آخری سمنان

  بلیط لحظه آخری چابهار

  بلیط لحظه آخری بندرلنگه

  بلیط لحظه آخری آبادان

  بلیط لحظه آخری گرگان

  بلیط لحظه آخری نوشهر

  بلیط لحظه آخری چالوس

  بلیط لحظه آخری کرمان

  بلیط لحظه آخری کرمانشاه

  بلیط لحظه آخری کاشان

  بلیط لحظه آخری سنندج

  بلیط لحظه آخری زنجان

  بلیط لحظه آخری بوشهر

  بلیط لحظه آخری اردبیل

  بلیط لحظه آخری قزوین

  بلیط لحظه آخری یزد

  بلیط لحظه آخری اصفهان

  بلیط لحظه آخری شیراز

  بلیط لحظه آخری خوزستان

  بلیط لحظه آخری همدان

  بلیط لحظه آخری لرستان

  بلیط لحظه آخری آذربایجان

  اقامت ارمنستان

  بلیط لحظه آخری اردبیل به تهران

  بلیط لحظه آخری اهواز به اصفهان

  بلیط لحظه آخری اهواز

  بلیط لحظه اخری استکهلم

  بلیط لحظه آخری اردبیل

  بلیط لحظه آخری ارومیه

  بلیط هواپیما لحظه آخری

  بلیط لحظه آخری اردبیل تهران

  بلیط لحظه آخری آنکارا

  بلیط لحظه آخری تهران آبادان

  بلیط لحظه آخری استانبول به تهران

  بلیط دقیقه 90 مشهد

  بلیط لحظه آخری مشهد به تهران

  بلیط لحظه آخری مشهد

  تور مشهد از بوشهر

  بلیط ارزان کیش دقیقه 90

  بلیط لحظه آخری تهران به اهواز

  بلیط لحظه آخری تهران شیراز

  بلیط هواپیما لحظه آخری تهران تبریز

  بلیط لحظه آخری اهواز

  تور رفت و برگشت بوشهر مشهد

  لحظه آخر دات کام

  بلیط هواپیما لحظه آخری اصفهان مشهد

  بلیط لحظه آخری تهران قشم

  بلیط لحظه آخری گرجستان

  بلیط آف خورده هواپیما

مطالب مفید پیشنهادی
تور گرجستان تفلیس و باتومی

سلام هموطن من مدیر وبسایت گردشگری سالواتورز هستم. شغل من نویسندگی درزمینه صنعت توریسم و اجرای تور در کشورهای اطراف ایران هستش. شماره موبایل من 09010632120 هست که با واتساپ یا ایمو و از طریق اتصال به اینترنت تماس بگیرین. آیدی تلگرام من salva_tours@ توصیه می کنم که برای اطلاع درباره مسافرت به کانال تلگرام سالواتورز بپیوندید salvatours@

عضویت در کانال تلگرام سالواتورز

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۰

مقاله های مرتبط :

جدیدترین محصولات فروشگاه ما