چگونگی سرمایه گذاری در تفلیس

چگونگی سرمایه گذاری در تفلیس
چگونگی سرمایه گذاری در تفلیس
میانگین 5 - امتیاز ها 2

سرمایه گذاری در تفلیس

“چرا ما توصیه می کنیم که در املاک و مستغلات تفلیس سرمایه گذاری کنید”

در سال 2014، که ما در زمینه املاک و مستغلات در پایتخت گرجستان مشغول بکار شدیم، هنوز نظر خارجیان به سرمایه گذاری در گرجستان، جلب نشده بود.

بیشتر مردم فکر میکنند که سرمایه متحرک است و هرجایی که برایش بهتر باشد می رود، در حقیقت اینطور نیست، سرمایه نمی تواند به جایی برود، بخصوص جایی که از آن اطلاعاتی ندارد و در آن زمینه چیزی نمی داند، در غیر این صورت ریسک محسوب میشود.

در نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات در شهر فرانکفورت آلمان، نماینده یک شرکت معروف اروپایی به من گفت که عملا چیزی در مورد گرجستان نشنیده است، به جز اینکه تصور می کند گرجستان یک کشور اوراسیایی است.

به یک معنا، بکر بودن گرجستان را باید یک موقعیت خوب و جدید دانست. سیستم اقتصادی گرجستان همانند کشورهای سرمایه داری جهان است. این کشور یک مکان واقعا کارآمد با اقتصاد در حال توسعه و در عین حال اروپایی است.

اگر گرجستان را ببینید عاشق سادگی، امنیت و آرامشش می شوید. این واقعیت که گرجستان کشور کوچک و زیبایی است، بخشی از دلایل من برای دوست داشتن اینجاست.

مطالب مفید پیشنهادی
رزرو هتل در تفلیس

بعلاوه، در کشورهای کوچک مثل گرجستان، به دست آوردن ثروت به مراتب راحت تر و بهتر از کشور های بزرگ است که برای هر کسب و کاری هزاران رقیب وجود دارد.

خوشبختانه گرجستان توسط یک سیستم دولتی هوشمند و عاقل، در مسیر درست هدایت می شود و نمرات خوبی در تمام نمودارهای بازار آزاد جهان کسب کرده است، گرجستان هنوز هم خیلی بکر است و تاکنون بیشتر شرکت ها و سرمایه دارهای جهان توجه زیادی به آن نکرده اند و جای رشد بسیار دارد.

چگونگی سرمایه گذاری در تفلیس
چگونگی سرمایه گذاری در تفلیس

کسب و کار در گرجستان

در گرجستان اگر شما بخواهید شروع به کسب و کار کنید. ظرف چند دقیقه می توانید یک شرکت را راه اندازی کنید و پس از شروع فعالیت اقصادی و دادن مالیات، می توانید یک حساب بانکی بسیار کاربردی در بانک های بین المللی گرجستان باز کنید.

متاسفانه مسافران، بخصوص ایرانیان، قبل از تشکیل پرونده مالیاتی، هرگز قادر به افتتاح حساب و گرفتن مسترکارت نیستند اما بعد از راه انداختن کسب و کار، امکان افتتاح حساب بانکی و دریافت کارت میسر می شود.

بازار املاک و مستغلات در تفلیس
بازار املاک و مستغلات در تفلیس

بازار املاک تفلیس

بازار املاک و مستغلات در تفلیس بیشتر در دست خارجیان است.

تفلیس، پایتخت گرجستان، دارای کمتر از 1.5 میلیون نفر جمعیت و تنها یک سوم جمعیت کشور را دارد. به غیر از شهر ساحلی باتومی، بقیه مناطق گرجستان عمدتا کشاورزی است و شرکت های صنعتی زیادی در آن نیست.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط گرجستان از اصفهان

کشور گرجستان به اندازه استان سمنان و بسیار کوچک است. این اندازه کوچک نمی تواند دلیل بدی باشد زیرا روسیه به آن عظمت و بزرگی و داشتن منافع و منابع، دارای اقتصاد ضعیفی است، روسیه در سال 2018، با تورم شایع، رشد منفی و سقوط ارزش پولی مواجه است، اما اقتصاد گرجستان در چند سال گذشته همواره رشد مثبت و خوبی را نشان داده است.

دلیل اینکه ما می گوییم، املاک و مستغلات تفلیس برای سرمایه گذاری خارجی مناسب است، این است که هرچند هنوز تقاضای داخلی زیاد نیست ولی خارجیان زیادی به گرجستان توجه کرده اند، گرجی ها رقیب بزرگی نیستند زیرا نیمی از جمعیت گرجستان در مناطق روستایی زندگی می کنند که درآمد 100 دلار یا 200 دلار در ماه دارند. در سالهای اخیر، روسها، ارامنه، اعراب، هندی ها و ایرانیان داخلی و مقیم آمریکا برای خرید ملک به گرجستان می آیند.

خرید آپارتمان در تفلیس
خرید آپارتمان در تفلیس

اقتصاد گرجستان

گرجستان بدون شک مسیر توسعه و گسترش خود را بهتر از هر کشور دیگری در منطقه پیدا کرده است، املاک و مستغلات تفلیس بینندگان را تحریک می کند. همان تیک و تلنگر که در آسیای جنوب شرقی برای سالهای دهه 90 میلادی وجود داشت، اکنون اینجا وجود دارد.

از لحاظ سازه های جدید، بعضی از ساختمان های گرجستان، بصورت تکمیل نشده و فقط با یک پوسته تحویل داده می شوند. بدون وسایل، بدون کابینت و بدون لوازم خانگی، خریدار می تواند با میل خودش آپارتمان را تکمیل و به قول گرجی ها “ریمونت” کند. این موضوع باعث کاهش قیمت یک ملک می شود و پس از ریمونت کردن، ارزش افزوده به قیمت ساختمان اضافه می شود.

مطالب مفید پیشنهادی
اخذ اقامت سرمایه گذاری در کشور گرجستان

من فرصت های شغلی خوبی در گرجستان می بینم، کارآفرینی در اینجا فراوان دیده می شود.

مانند بسیاری از کشورهای دیگر، گرجستان دارای بسیاری از خدمات شهری مدرن است که آمریکایی ها و اروپایی ها از آن استفاده می کنند.

گرجی های جوان علاقه متعصبانه ای به غرب دارند و اکنون کشورشان هیجان زده است و یک امید روشن به عضویت در اتحادیه اروپا دارند. (گرجستان اکنون-سال 2018- عضو ناظر اتحادیه اروپا است).

سرمایه گذاری در گرجستان
سرمایه گذاری در گرجستان

تفلیس کوچک است و کسب و کار هنوز به روش های سنتی انجام می شود، بطوری که من گاهی فکر می کنم “وکیل من با رئیس جمهور غذا می خورد”، من معتقدم که برای ارائه برخی کالاها و خدمات به صورت آنلاین، امکان گسترش و کار آفرینی زیادی وجود دارد.

گرجستان جایی است که یک کارآفرین واقعی می تواند درخشش داشته باشد. بعنوان مثال یک سیستم تاکسی کارآمدتر یا آسانتر، می تواندیک کسب و کار فوق العاده در گرجستان باشد.

مشاوره سرمایه گذاری در گرجستان
مشاوره سرمایه گذاری در گرجستان

مشاوره سرمایه گذاری در گرجستان

گرجستان کشوری به سرعت در حال پیشرفت است و گام های بزرگی برای رقابت در اقتصاد جهانی برداشته است. سرعت اینترنت زیاد است، بخش بانکی به خوبی توسعه یافته است، و زیرساخت ها عالی و خوب هستند.

گرجستان فضای کسب و کار کوچکی دارد که جا دارد بزرگ شود. و من اعتقاد دارم که گرجی های رده بالا و مقامات گرجستان نگران هستند که شهروندانشان به اندازه کافی کارآفرین یا نوآور نیستند تا کشور را به یک مکان واقعا توسعه یافته تبدیل کنند. بنابراین نیاز به نیروی کارآمد و خلاق خارجی و سرمایه های خارجیاناحساس می شود.

مطالب مفید پیشنهادی
خرید ملک در گرجستان

گرجستان یکی از کشورهایی است که شما می توانید بدون نیاز به ویزا، همین الان یک بلیط تهیه کنید و با چمدان وارد شوید و چند هفته در اطراف شهر حرکت کنید و یک کسب و کار جدید را با شانس خوب برای موفقیت ایجاد کنید. شما در اینجا برای شروع یک کسب و کار به چیزی بیشتر از علاقه و توانایی برای رقابت نیاز ندارید.

شما فقط باید بدانید که فرهنگ گرجی ها چگونه است، مثل این که زنان گرجی همچنان در سن سی سالگلی تمایل دارند با خانواده های خود زندگی کنند یا این که آپارتمان های کوچک و یک خوابه از 27 متر وجود دارد، یا اینکه گرجی ها علاقه زیادی به مصرف مرغ ندارند.

اگر شما به دنبال کشوری جدید و دارای امنیت بالا برای شروع یک کسب و کار هستید، اما حوصله رفتن به سواحل کامبوج و یا کلمبیا را ندارید، به گرجستان بیایید، گرجستان دارای یک فرهنگ و فضای اروپایی است، در ارتباط با منطقه رو به رشد CIS و منطقه اوراسیا قرار دارد و می تواند یک مکان عالی برای تبدیل شدن شما به یک کارآفرین موفق باشد.

برای دریافت 100٪ مجوز اقامت دائم در گرجستان، برای سرمایه گذاری در گرجستان، با مشاوران متخصص، مجرب و محلی ما تماس بگیرید.

مطالب مفید پیشنهادی
قیمت اجاره منزل در گرجستان

پاسخگوی آنلاین:

تلفن:00995557715557

چگونگی سرمایه گذاری در تفلیس آیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@چگونگی سرمایه گذاری در تفلیس

چگونگی سرمایه گذاری در تفلیسآیدی پاسخگو در واتساپ: 00995557715557چگونگی سرمایه گذاری در تفلیس

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

چگونگی سرمایه گذاری در تفلیسکانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@چگونگی سرمایه گذاری در تفلیس

 

 

سلام هموطن من مدیر وبسایت گردشگری سالواتورز هستم. شغل من نویسندگی درزمینه صنعت توریسم و اجرای تور در کشورهای اطراف ایران هستش. شماره موبایل من 09010632120 هست که با واتساپ یا ایمو و از طریق اتصال به اینترنت تماس بگیرین. آیدی تلگرام من salva_tours@ توصیه می کنم که برای اطلاع درباره مسافرت به کانال تلگرام سالواتورز بپیوندید salvatours@

عضویت در کانال تلگرام سالواتورز

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۷

مقاله های مرتبط :

جدیدترین محصولات فروشگاه ما

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *